Kadın ve Moda

Gelin Saçı 2016

24.09.2015
Gelin Saçı 2016

Gelin saçı 2016 sezonu modelleri için oldukça fazla örneği sitemizde sergiliyoruz. Bunun yanı sıra, son sezonlara bakıldığında nelerin sık kullanıldığı, nelerin ise nispeten daha az kullanılmaya başlandığı da yine yazımızda olacak.

Gelin saçı 2016 sezonu modelleri için öncelikli olarak söylenebilecek olan şey, oldukça şık ve estetik olduklarıdır. Her stil ve uzunlukta saçlar için yeni ve klasik tasarımları aşağıdaki galeride sizlere aktaracağız. Ondan sonra ise yeni gelinlik saçları için moda olanlar hakkında bilgiler vereceğiz. Şimdi sizlere bir kaç yazımızın linkini vereceğiz. Bu yazıların yararlı olacağına inanmaktayız. Bu yazılara göz atmanızı önermekteyiz. Şimdi yazılar, arkasından galeri daha sonra ise trendler hakkında bilgi vereceğiz.

Gelin Eldiveni

Gelin Saç Modelleri

En Güzel Gelinlikler

Gelin Ayakkabıları

2016 Gelin Saçı Modelleri

2016 gelin saçı modelleri için yapacak olduğumuz değerlendirmede güzel model ya da kötü model şeklinde bir analiz yapmayacağız. Burada sizlere trend olan örnek tasarımlardan ve daha az kullanılmaya başlanan saç modellerinden bahsedeceğiz. Öncelikle klasik modellerin yine ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Bu modeller; örnek vermek gerekirse, topuz gelin saçı 2016 yılı için de öne çıkanlar arasında. Ancak yenilik ve trend açısından bakıldığında fönlü ve permalı olan saç modellerinin son yıllarda daha da fazla görüldüğünü ifade edebiliriz. 2016 gelin saç fiyatları ise gerçekten oldukça değişken. Buna göre aynı saçı yapan bir kuaförle diğer arasında 200 tl kadar oynama bile olabiliyor. Bu sebepten sizlere tavsiyemiz biraz daha zaman ayırıp, planlamalarınızı daha detaylı yapmanız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.