Kadın ve Moda

Gece Elbiseleri

Gece Elbiseleri

Gece elbiseleri konumuzda sizlere oldukça çok sayıda ürünü tanıtırken, aynı zamanda bu şık modeller arasında bir değerlendirme de yaparak en güzel ve en az beğenilen örnekleri de yorumlayacağız.

Gece elbiseleri seçimi her ne kadar zor olsa da bizler aşağıda çok sayıda modelin değerlendirmesini yaparak, hangi ikisinin çok şık, hangi ikisinin ise en az şık olduğunu analiz edeceğiz. Aşağıdaki galeride yer alan modellerin, gerçekten binden fazla ürün arasından elenerek seçildiğini söylememiz, yanlış olmayacaktır. Buna karşın biz yine de galerinin en iyi ikilisini ve en iyi olmayan ikilisini seçeceğiz. Konumuzdaki detayların yanı sıra bazı yazılarımıza da bakmak isteyebilirsiniz diye, sıralı bir şekilde konu başlıklarını da yazıyoruz.

Gece Kıyafetleri

Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Abiye Tulum Modelleri

Abiye Saç Modelleri

Gece Elbisesi Modelleri

Gece elbisesi modelleri arasından hangilerinin çok daha güzel olduğunu belirlemeye çalışacağız. İki tane modeli seçerek, en güzeller, iki adet modeli de seçerek en az beğendiklerimiz şeklinde sizlere sunacağız. Elbiseler arasında seçim yaparken kısa gece elbiseleri ya da bir başka şekilde uzun gece elbiseleri gibi ayrım yapmadan genel bir değerlendirme üzerinden gideceğiz. İlk sırada favori olan modelimizi açıklayalım. En güzel bulduğumuz model, kırmızı güpür gece elbisesi olan, 14 numaralı elbise diyebiliriz. Abiye elbise seçimi her ne kadar zor olsa da bu modelin gerçekten güzel olduğu konusuna bize hak verirsiniz diye düşünüyoruz. İkinci sıradaki en güzel olan model ise on dokuzuncu sırada yer almakta olan krem rengi ürün. Bu gece elbisesi de gerçekten şıklık konusunda iddialı denebilir. Hoşumuza gitmeyenlerden ilki, altıncı sıradaki model. Bu model iş yerine uygun günlük kalem etek versiyonu gibi bir görüntüye sahip. Bizce gece kıyafetleri kategorisinde pek şık değil. Sonraki estetik bulmadığımız model ise sondan beşinci olan model. Bu modelin rengi mi, askı asimetrikliği mi, düz olması mı bizi itti bilmiyoruz ama bu modeli de beğenmedik. Sizler de düşüncelerinizi sayfa sonlarındaki alanlardan paylaşabilirsiniz. Yorum alanlarında ziyaretçi yorumlarımız yer almaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar