Kadın ve Moda

Gelin Duvak Modelleri 2016

Gelin Duvak Modelleri 2016

Gelin duvak modelleri 2016 sezonu örneklerinin hangi stil ağırlıklı olduğunu, yeniliklerini, klasiklerini görmek için yazımızın içerisindeki galeriye göz atabilirsiniz.

Gelin duvak modelleri 2016 trendlerinde en göze çarpan ve hoş bulunan örneklerini de sizler için belirledik. Bunu, editörlerimiz tarafından yapılan oylama ile belirledik ve tam dört adet modeli, en güzel olarak belirledik. Bunları galerimizin alt tarafından yorumlayacağız. Kısa 2016 gelin duvakları veya uzun gelin duvakları 2016 gibi ayrım olmayacak. Rahibe ya da diğer adı ile patlak duvak veya bir başka stile torpil geçmeden değerlendirmemizi yapacağız. Bu arada diğer duvak modelleri hakkındaki yazılarımızın başlıklarını da linklendirerek sıralıyoruz. Onlara da mutlaka göz atmanızı önermekteyiz.

Gelin Duvak Modelleri Örnekleri

Rahibe Duvak ve Patlak Duvak Modelleri

2016 gelin duvakları örneklerinin ne kadar şık ve etkileyici bir konseptle karşımıza çıktığını gördünüz. Gerçekten seçim yapmak oldukça zor ancak biz dört adet model belirledik. Bu modeller diğerlerinden daha güzel bulundu ve editörlerimiz bu şekilde bir karar verdi. Galeride on numarada yer almakta olan gelinlik duvağı, bizim beğendiklerimiz arasında kendisine haklı olarak yer buldu. Çok güzel bir gelinlik duvağı. Sekiz numaralı gelin duvağı da bizim seçtiklerimizden birisi oldu. Kaldı iki adet en güzel gelinlik duvağı. Bunlardan birisi on bir numara ve diğeri de on iki numara oldu.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar