Kadın ve Moda

Fındık Kabuğu Saç Renkleri

15.06.2021
Fındık Kabuğu Saç Renkleri

Kadınların saç renk tonu değiştirmeden önce kendilerini çok iyi tanıdıklarından emin olmaları gerekmektedir. Özellikle de fındık kabuğu saç renk tonu gibi açık renkler kullanacaklarsa ten renklerini ve göz renklerini iyi bilmeleri ve kendilerine yakışıp yakışmayacağına karar vermeleri gerekmektedir. Çünkü saçlar fındık kabuğu saç renk tonuna boyandıktan sonra eğer yakışmayacak ise saçları boyatmanın hiç bir anlamı yok. Fındık kabuğu saç renk tonu en çok bal rengi gözleri ve kumral tenleri olan kadınlara yakışır. Özellikle de buğday renk tonuna tenine sahip olan kadınlar fındık kabuğu saç rengini çok iyi tanımlamaktadır.

Fındık Kabuğu Saç Rengi Numarası Yeni

Fındık kabuğu saç renkleri kullanabilmeniz için buğday ten rengine olunmasa daha beyaz tenli olunması gerekmektedir. Çünkü fındık kabuğu saç renk tonu bakırın bir renk tonudur ve esmer kadınlarda çok emanet renk tonun da görünür. Fındık kabuğu saç renk tonu kullanılacaksa ilk olarak saç renk tonunuzun soğuk mu yoksa sıcak mı olduğuna bakılması gerekmektedir. Önemli dikkat edilmesi gereken noktadır bu konu.

Yeni Fındık Kabuğu Saç Rengi Numarası

Fındık Kabuğu Karamel Saç Rengi

Sarı saç rengi ile bakır arasında bir tona sahip olan, içerisinde kızıllık olmayan fındık kabuğu karamel saç rengi, adını tarçın kabuğuna olan benzerliğinden almış diyebiliriz. Farklı yansımaları olan bu tatlı renk en çok beyaz tenli kadınlara yakışmaktadır. Buğday tenlilerin de kullanabileceği bu renk, esmer tenliler tarafından kesinlikle kullanılmamalı diye bir cümle kurmak anlamsız olur çünkü zor da olsa esmer olup da bu rengi kendine yakıştıran kadınlar da vardır.

2021 Fındık Kabuğu Saç Rengi Numarası

Koyu Fındık Kabuğu Saç Rengi

Fındık kabuğu saç rengi de diğer tonlarına göre daha koyu olan bu ton turuncu ve bakır arasında bir tondur. Beyaz ve buğday tenli kadınlarda oldukça hoş duracaktır. Diğer fındık kabuğu saç rengi de olduğu gibi esmelerin koyu bakır rengine de tedbirli yaklaşması gerekmektedir.

Kızıl Fındık Kabuğu Saç Rengi

Fındık Kabuğu Saç Rengi Hangi marka

Son zamanlar da oldukça da dikkat çeken diğer bir fındık kabuğu tonu ise kızıl fındık kabuğu saç rengi dir. Fındık kabuğu ve kızılın ahenkli ve sıcak buluşmasından ortaya çıkan bu renk doğru ton ayarlaması yapıldığında tüm cilt tonundaki kadınların kullanabileceği bir renktir. Beyaz tenli kadınların karamel yoğunluğunun bulunduğu açık fındık kabuğu kızıl rengini tercih etmesi gerekirken, esmer tenli kadınlara ise daha koyu tonlardaki fındık kabuğu kızıl renkleri yakışacaktır.

Açık Fındık Kabuğu Saç Rengi

Açık renklerden vazgeçemem diyenlerdenseniz eğer açık fındık kabuğu rengini denemelisiniz. Özellik ile de yaz ayların da rahatlık ile kullanılabilecek olan bu rengin içindeki sarı yansımalar saçlarınızı oldukça ışıltılı gösterecektir. Bu renk beyaz tenlilere yakıştığı gibi hafif bronz tenlere de yaz aylarında oldukça aydınlık bir görünüm sağlayacaktır.

Dore Bakır Saç Rengi

Fındık Kabuğu Saç Rengi Numarası

Oldukça iddialı olan dore bakır saç rengi beyaz tenli kadınlara daha çok yakışan bir renktir. Son derece ışıltılı duran dore bakır rengini kullanan kadınlar koyu renk makyaj tercih ederlerse gayet hoş bir görüntü elde edebilirler. Ayrıca pembe tonların da saç rengi seçimleriniz arasında olabilir.

Fındık Kabuğu Yansımalı Saç Rengi

Diğer karamel renklerine göre daha koyu olan fındık kabuğu saçlarınıza farklı bir hava katmak isterken kahve tonlarından vazgeçemeyen kadınlar için güzel bir seçenek haline gelmiştir. Kahve üzerine karamel yansımalarla saçlarınızı olduğundan parlak gösterecek olan bu tonun kullanımı oldukça rahattır. Hemen hemen her cilt tonu da bu rengi kullanma imkânına sahiptir.

[haber id=”42080″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.