Kadın ve Moda

Erkek Örgü Eldiven Örnekleri

28.12.2013
Erkek Örgü Eldiven Örnekleri

Biz hanımların işi oldukça zor kendileriyle olduğu kadar çevresindekilerle de ilgilenmek zorundalar. Mesela örgü yüzde doksan dokuz bayanların işidir. Bizde bu yazımızda bayanların işini kolaylaştırdık erkek örgü örneklerine yer verdik.

Maalesef söz konusu erkekler olduğunda her model de olduğu gibi örgü eldiven modellerindeki çeşitte sınırlı. Fakat biz sizin için mümkün olduğunca farklı erkek örgü eldiven modellerini bir araya getirdik.

Bayanlar ve çocuklar için oldukça fazla model bulmak ve paylaşmak mümkün fakat erkek örgü eldivenleri renk ve model desen itibariyle oldukça sınırlı.

Örgü erkek eldiven modelleri model çeşidi açısından sınırlı olsa da örülmesi bakımından oldukça kolay. Çünkü daha çok sadeliği tercih eden beyler doğal olarak düz ve sade örgü modellerini tercih ediyorlar. Bu da bayanların işini bir nebze de olsa kolaylaştırıyor.

Erkek örgü eldiven modelleri arasında en çok tercih edilen parmaksız örgü eldiven modelleri oluyor. Hem daha rahat kullanımı hem de tarzı bakımından beyler özellikle de genç yaştaki beyler bu örgü eldiven modellerini tercih ediyorlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.