Kadın ve Moda

Bebek Yelek Örnekleri

17.10.2020
Bebek Yelek Örnekleri

Bebek anne karnında ilk hissedildiği andan itibaren hem anneler hem de babaanne ve anneannelerin ilk aklına gelenlerden bir tanesidir bebek yelek modelleri. Herkesin elinden geldiği kadarıyla da oldukça çeşitli bebek yelek örnekleri bayanların becerikli ellerinden minik yavruları için çıkmıştır.

Başlıklar

Bebek Yelek Örnekleri Resimli

İster kış ister yaz olsun hemen her mevsim bebek yelekleri ihtiyaç duyulan bir kıyafet olmuştur. Hem soğuk günlerde sıcak tutar hem de sırta terleyen bebekler için bir gard oluşturur. Yani bebek yelek modelleri anneler için pratik bir yardımcıdır.

Minik bedenleri korurken onları şık yapmak da mümkündür bebek yelek örnekleriyle. Daha önce de bahsettiğimiz gibi o kadar birbirinden farklı modeller var ki içerinde bebek varmışçasına sevimliler.

Bebek Yelek Modelleri

İşlemeli bebek yelek örnekleri

İşlemeli bebek yelek örnekleri

Tabi farklılık yaratmak sizinde elinizde bizler sizinle gözümüze çarpan birkaç modeli paylaşmak istedik. Paylaştığımız bebek yelek modellerinden ilham alarak çok farklı modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Yeleğin üzerine işleyeceğiniz boncuklar kurdeleler sizin elinizde çok farklı bebek yelek örneklerinin ortaya çıkmasına katkı sağlayabilir. Burada paylaştığımız bir örneğe kapüşon ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz örneğin.

Bebek yeleklerinin birçoğunu örmek oldukça kolay olabilir. Becerikli baba ve dede adayları bile ellerine birer şiş veya tığ alıp miniklere en güzel bebek yeleklerinden örebilirler.

Öreceğiniz bebek yeleklerini bebeğinize sağlıklı ve mutlu günlerde giydirmenizi dileriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. fadik dedi ki:

    çok sevimliler

  2. didem dedi ki:

    hediye olarak alabilirmiyim

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar