Kadın ve Moda

En Güzel Kahküllü Saç Modelleri

25.10.2013
En Güzel Kahküllü Saç Modelleri

Saçlarında ufak veya büyük değişiklik yapmak isteyen bayanlar için kendimizce en güzel kahküllü saç modellerini bir araya getirdik.

Kadınlar saçlarında ufak bir değişiklik yapmaya karar verdiklerinde ilk olarak aklıları kahküllü saç modellerine gider. Kendilerine en uygun biçimde bulabilecekleri kahküllü saç modellerini neye göre seçmeliler.

İlk olarak mesela bu yıl için kahküllü saç modelleri 2014 yılında moda mı veya ne şekilde moda diye aklımıza gelir. Daha doğrusu kahküllü saç modelleri yeni sezonda da moda ise zaten kendini belli eder. Her adımda yakışanı da yakışmayanını da kahküllü saç modelleri ile görebilirsiniz.

Peki, ne şekilde kahküllü saç modelleri size yakışır her zaman dediğimiz gibi yüz tipiniz çok önemli. Tabi alın genişliğiniz de kahküllü saç modelleri için oldukça iyi ipuçları verebilir. Özellikle geniş alınlı bayanların imdadına yetişiyor kahkül modelleri. Ve geniş alınlı bayanlarla yoğun bir şekilde önden kahküllü saç modelleri çok yakışıyor. Maalesef dar alınlı bayanların böyle bir şansı olmuyor.

Dar alınlı bayanlar ise kahküllü saç modellerinden daha az yoğunluğa sahip modelleri kullanmaları iyi olacaktır.

Yine öne düşen kâküllerdense hafif yana taranan kahkül modelleri de oldukça hoş durmaktadır.

Seçim sizin size birçok seçenek olacak şekilde hem bu yazımızda hem de kahküllü saç modelleri 2013 isimli yazımızda birbirinden farklı kahküllü saç modelleri paylaştık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. birsen dedi ki:

    hepsi birbirinden harika olan en güzel kahküllü saç modelleri muhteşemler ayrıca bu yılda saç modelleri böyle olmalı

Tüm Hakları Saklıdır.