Kadın ve Moda

Düğün Davetiyeleri ve Fiyatları

Düğün Davetiyeleri ve Fiyatları

Düğün davetiyeleri ve fiyatları için verecek olduğumuz bilgilerin faydalı olacağını düşünüyoruz. Davetiye modelleri ve aynı zamanda son dönem davetiyeleri hakkında genel bir analiz sizlerle olacak.

Düğün davetiyeleri ve fiyatları konusunda yapılacak olan seçim oldukça önemlidir. Bu sebepten, en fazla tercih edilen, klasik ve farklı düğün davetiyesi örnekleri aşağıdaki resim galerimizde sizlerin karşısında olacak. Bu konulara geçmeden ve en son olarak da son sezonlardaki düğün davetiyeleri için bilgiler vermeden önce bazı yazılarımızdan sunumlar yapacağız. Sıralamış olduğumuz bu yazıların, sizler için yararlı olacağını düşünmekteyiz. Sonrasında düğün davetiyesi yazımıza devam edeceğiz.

Düğün Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Düğün Davetiyeleri

Moda Life Düğün Paketleri

Düğün Davetiye Modelleri Örnekleri

Düğün davetiye modelleri örnekleri için genel olarak söyleyebileceğimiz şey, her sene çok daha farklı ve şık davetiyelerin ortaya çıkmasıdır. Ancak unutulmaması gereken, klasik modellerin de oldukça hoş olduğu ve senelere göre bazı küçük değişimlerle bu hoşluklarını arttırmalarıdır. Son dönem sıklıkla tercih edilmekte olan ve gerçekten oldukça güzel duran davetiyelerden söz edelim. Uğur böcekli davetiye modelleri ( bir örneği de üstteki galeride mevcuttur ) hem şık hem de çoğu insan tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda gelin ve damatlı düğün davetiyesi için de aynı şeyleri söylemek, yanlış olmayacaktır.

Düğün davetiye fiyatları hakkında bir ortalamadan söz edeceğiz ve aşağı yukarı model farklarındaki duruma da değineceğiz. Genele olarak piyasada 1000 adet için istenen ücret 80 tl. Bu fiyat en uygun fiyatlardandır, denebilir. Orta halli bir davetiye için ise aynı adet 120 tl civarında olabiliyor. Özel tasarım ve gösterişli kapakları olan modeller için fiyat daha da artmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.