Kadın ve Moda

Düğün Davetiye Modelleri ve Fiyatları

11.03.2019
Düğün Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Sevdiğiniz kıza evlenme teklifi yaptıktan sonra teklifinize evet cevabı ile başlayan düğün hazırlıkları en mutlu olduğunuz anlardan biridir. Düğün hazırlıkları için olmazsa olmazlardan birisi düğün davetiyeleridir. 

Arkadaşlarınızı, dostlarınızı, akraba ve yakınlarınızı bu mutlu gününüzde düğün gününüzde görebilmeniz için onları en güzel düğün davetiyesi ile çağırmak istersiniz. Ve aramaya başlarsınız çeşit çeşit düğün davetiyelerinin içinden size en uygun düğün davetiye modelini. Farklı tarz ve şık davetiye modelleri ile davetlilerinizi etkileyebileceğiniz birçok alternatif seçenek artık günümüzde daha kolay bulabilirsiniz.

Düğün davetiyesinin modeli evlenecek çiftler için çok önemlidir. Çünkü yıllar sonra bile baktığınızda anlamlı ve özel olan bu gün için yapılan bu davetiyenin en güzel davetiye olmasını istersiniz. En şık en renkli ve tasarım olarak en güzel davetiye modeli olmasını istersiniz. En şık ve farklı tasarımı ile davetlilerinizi şaşırtmak ve etkilemek istersiniz.

Düğün Davetiye Modelleri ve Fiyatları

İlkbaharın gelmesi ile birlikte birçok insan düğün hazırlıkları için çalışmalar başlamış durumda. İlk iş olarak ta düğün davetiye modelleri arayışları hızlanmış ve birçok seçenek için göz gezdirilmiş. Her yıl modelleri ve tasarımları değişen düğün davetiye modelleri bu yılda çok şık tasarımları ile evlenecek olan çiftlerin seçimleri arasında. Eğer davetlilerinizi memnun ederek davetiyenizin farklı bir tasarımı olsun istiyorsanız farklı tasarımlara açık olarak bir davetiye modelinde karar vermelisiniz.

 

Bu yılda klasik modellerin yanı sıra çiftlerin resimlerinin bulunduğu düğün davetiyeleri seçimler arasında yer alacağa benziyor. Bazı çiftler bu özel günün davetiyesini daha özel bir düğün davetiyesi modeli seçerek ya da kendi düşünceleri olan bir düğün davetiyesi tasarlayarak hatırlamak istiyorlar. Örnek verecek olursak iki çiftin sevdiği bir kitabı düğün davetiyesi şeklinde tasarlayarak bastırmaları çok değişik ve özel düğün davetiyeleri arasında geliyor. Ya da düğününüzün temasını belirlediyseniz bu temaya uygun bir davetiye modeli de seçebilirsiniz.

Düğün davetiyelerinde üzerinde titizlikle durulan konu davetiye sözüdür. Çok değişik şekilde yazılabilen düğün davetiye sözleri bir dörtlük şiirle de olabilir ya da sizin sade ve özlü bir şekilde davet sözünüz de olabilir. Kendi tarzınıza ve beğeninize göre düğün davetiye sözlerinize karar vererek davetiyeniz de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ya da dilerseniz davetiyeniz de klasik davetiye sözlerini de tercih edebilirsiniz.

 

Düğün davetiye modelleri fiyatları ise tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Çok ucuz fiyatlardan başlayan fiyatlarla düğün davetiyesi bastırabilir. Günümüzde artık çok fazla davetiye modeli bulunmaktadır. Siz de hem beğendiğiniz hem de bütçenize de uygun olan bir davetiye tercih edebilirsiniz.

Davetiye Seçerken Dikkat Etmemiz Gereken Noktalar

Düğün davetiyesi seçerken dikkat edeceğimiz en önemli noktalardan biri beğendiğimiz bir davetiyeyi seçerken bütçemize de uygun olan bir davetiye modelini tercih etmeliyiz. Davetiye modelini de beğenerek bastırmak çok önemlidir.

Düğün Davetiye Modelleri ve Fiyatları

O yüzden düğün davetiyenizin hoşunuza giden bir model olmasına dikkat edin. Eğer düğününüz için bir konsept belirlediyseniz, düğün davetiyeniz de bu konsepte uygun olan bir davetiye seçmeniz güzel bir seçim olacaktır.

Bir önemli nokta da düğün davetiyenizin düğün mekanınıza uyumlu bir davetiye olmasına da dikkat etmelisiniz. Davetiye üzerindeki yazıların okunaklı olmasına da dikkat edilmelidir. Ayrıca düğün davetiyenizin şık ve güzel görünmesini istiyorsanız düğün davetiyesi kağıdının ince bir kağıttan yapılmamasına dikkat etmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. nazlı dedi ki:

    en baştaki düğün davetiye modelini çok beğendim. biraz değişiklik yaparak güzel bir düğün davetiyesi yapabilirim

  2. furkan dedi ki:

    düğün davetiyelerinizden birini beğendim ama düğün davetiyelerini en ucuza nerede bastırabilirim bilgi verebilirmisiniz.

  3. selman dedi ki:

    düğün davetiyeleriniz güzelller tavsiye edeceğim

Tüm Hakları Saklıdır.