Kadın ve Moda

Düğün Ayakkabıları

Düğün Ayakkabıları

Düğün ayakkabıları, son döneme bakıldığında çok farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Bu şık modellerden hazırlanan yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Düğün ayakkabıları gün geçtikçe daha az klasik model tasarımlarla karşımıza çıkıyor Son döneme bakıldığında dolgu topuklu örneklerden spor modellere, farklı renklerden farklı stillerle çok değişik seçenekler sunuyor. Bu konuda çeşitli bir içerik olması için topukludan babet modellere kadar geniş bir içerik hazırladık. Ayıca diğer yazılarımızdan seçme başlıklardan da sunumlar yapıyoruz. Mesela; Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı çok daha geniş bir dolgu topuk içeriği sunuyor. Aynı şekilde gelin babetleri için de Gelin Babetleri inceleyebilirsiniz. Çok daha kapsamlı bir başka konumuz için de Gelin Ayakabısı Modelleri ve Fiyatları 2016

Düğün ayakkabısı denince akla gelen modellerin dışına çıkarak, çok daha değişik ve şık örnekleri sunmak istedik. Bazılarını daha fazla beğendik, bazılarını ise pek beğenmedik. Bu modellerden, beğendiklerimiz ve beğenmediklerimizi yazmak istiyoruz. Yedi ve on numaradaki örneklerin şık olduğunu ve gerçekten güzel durduğunu söyleyebiliriz. Ancak bunun yanı sıra üç numaradaki modeli beğenmediğimizi söyleyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar