Kadın ve Moda

Gelin Babetleri

Gelin Babetleri

Gelin babetleri hakkında bizim görebildiğimiz en sevilen stilleri bir araya toplamaya çalıştık. Gelinlik babetleri için hayran olacağınız örnekleri, resim alanından görebilirsiniz. Resimlerin alt kısmında ise sizler için bizim tarafımızdan en beğenilen örnekler yer alacak.

Gelin babetleri; taşlı, boncuklu, süslü, beyaz ya da bir başka renk olmak üzere, resimlerin olduğu bölümde sizlerle buluşacak. Burada amacımız çok farklı ve klasik modelleri bir araya getirmeye çalışmaktı ve başarılı olduğumuzu da düşünüyoruz. Resimlerden sonra ise sizler için özel olarak bir yorumlama yapacağız. Babetlerin hangilerinin diğerlerinden daha hoş olduğunu yazacağız. Ölçü olarak görünüş güzelliğini alıyoruz. Onun dışında ise modellere ekstra olarak avantaj sağlayacak bir özellik belirlemeyeceğiz. Yani, gelin babetlerinin; markası, fiyatı, rengi gibi etkenler, yorumlamayı etkilemeyecek.

Converse Gelin Ayakkabısı için tıklayabilirsiniz.

Gelin Ayakkabıları konusu için tıklayınız.

Gelin Ayakabısı Modelleri ve Fiyatları 2016 için tıklayın.

Gelin Babet Modelleri

Gelin babet modelleri resimlerinden bizler tarafından ayrılmış bir kaç örneği sizler için estetik bakımdan yorumlamak istiyoruz. On beş numaralı resimdeki model için tek kelime söylenecek olsa mükemmel diyebilirdik. Çok etkileyici ve aynı zamanda da her yerde görülebilecek bir model olduğunu sanmıyoruz. Bu babeti, diğerlerinden ayırdıklarımızın arasına hemen alıyoruz. Sırada diğerleri var. Bir numarada yer almış olan gelinlik babeti, ötekilerden çok daha farklı ve yine bizim tarafımızdan ayrılıyor. Estetik açıdan incelendiğinde, model kendisini gösteriyor. Sırada üç numara mı yoksa on sekiz numara mı olsun karar veremedik. İkisi de hoş modeller açıkçası. Bu örnekler arasındaki sıralamayı siz yapın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar