Kadın ve Moda

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri ve Yapılışı

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri ve Yapılışı

DERYA BAYKAL BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ

Battaniye, yorgan gibi ya da yorgan üstünde kullanılmak üzere genellikle yünden dokunmuş olan kalınca örtüye verilen genel bir isimdir. Kış aylarında soğuktan korunmak için üzerimize örttüğümüz yünden örtüdür. Büyüklerin ve bebeklerin kışın yanlarından ayırmadığı örtü olarak da düşünülebilir. Yaşlılar genelde ayaklarını ısıtması bacaklarının üzerine atarlar, gençler ise oturdukları yerde veya yatarken üşümemek için üzerlerine öterler. Ebeveynler ise bebekleri için onların kışın üşümemeleri ve hasta olmamaları için dışarı çıkarken veya evin içinde battaniyeye sararlar. Bu kadar fazla kullanım alanı olan battaniyeler farklı modellerde yapılmaya ve her yaştan insan tarafından severek kullanılmaya başlanmıştır.

Derya Baykal bebek battaniyesi modelleri ve yapılışı yazımız içerisinde çok sayıda örnek modelin yanı sıra, anlatımlı şekilde yapılışı bilgisi de yer alacak. Ayrıca en güzel iki adet modeli ve en az beğendiğimiz iki modeli seçerek, yorumlayacağız.

Derya Baykal bebek battaniyesi modelleri ve yapılışı için onlarca örnek model seçimi yaptık ve galerimize ekledik. Aşağıdaki galerimiz içerisinde de bizim tarafımızdan yapılan seçimle en iyi iki modeli belirlemek istiyoruz. Ayrıca da en az beğendiğimiz modelleri de sizler için sayfa sonunda değerlendireceğiz. Derya Baykal örgü battaniyesi örnekleri yapılışı için de sizlere gerekli bilgiyi vereceğiz. Bazı yazılarımızdan sizlerin beğeneceğinizi umduğumuz  konu başlıklarını da sıralıyoruz.

İlk Resme Tıklayarak Galeriyi Gezebilirsiniz

ÖNERİLER

Derya Baykal Patik Modelleri

Derya Baykal Lif Modelleri

Derya Baykal Şal Modelleri

Derya Baykal Bebek Örgü Modelleri

Derya Baykal Bere Modelleri

Derya Baykal Örgü Modelleri

Başlıklar

Derya Baykal Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri Anlatımlı Yapılışı

Derya Baykal örgü bebek battaniyesi modelleri anlatımlı yapılışı konusunda gerekli bilgileri vermek istiyoruz. Öncelikle seçmiş olduğumuz modelin son derece güzel olduğunu söyleyelim. Bu modeli hemen aşağıda sol tarafta, nasıl yapılacağını ise sağ tarafta sizlerle paylaşıyoruz. Resimleri çok daha net ve büyük bir şekilde görmeniz için tıklamanızı öneriyoruz.

Televizyon programında işini iyi derecede güzel yapan sunucu Derya Baykal, bizlere evimizde kullanmadığımız ürünleri nasıl değerlendirebileceğimiz hakkında fikirler veren bazı konulara değinir ve bu konuda bizlere yol gösterir. Derya Baykal’ın kullanmadığımız ürünlerin geri dönüşümü hakkında bilgi vermesinin yanı sıra el işi örgüler, tığ ile yapılan farklı farklı el işi modellerini de programında bizlerle paylaşmaktadır. Yapmak isteyen her bayan bu programı izleyerek hem bilgi hem fikir sahibi olur ve en ince ayrıntılarına kadar anlatıldığı için de zevkine hitap eden, ihtiyaç duyduğu tüm modeller için gerekli malzemeleri temin ederek evinde rahatça yapmaya başlayabilirler. Battaniye modelleri dışarıda hazır olarak da satılır fakat insanın kendi yaptığı el emeği daha değerli ve uzun ömürlü olacağı için tercih sebebidir. Bu tarz battaniye modelleri kız ve erkeklerin çeyizlerinde de bulunur. Annenin bebeğine el emeğiyle yaptığı battaniyeyi saklayarak evleneceği zaman kızının ya da oğlunun çeyizinde bulundurur ve torununun da aynı battaniyede büyümesini isteyebilir. Bu battaniyeler el emeği ile yapıldığı için iyi kullanılırsa uzun süre çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Türk kültüründe yeni bebek görmeye gidilirken hediye götürülür, evde kendi emeğimizle yaptığımız battaniyeleri bebek görmeye gittiğimiz yerlere hediye de götürebiliriz. Nasıl yaparım, elimden gelmiyor demeyin. Derya Baykal programında gayet detaylı bir şekilde anlatıyor. Daha önce hiç yapmamış olsanız bile gerekli malzemeleri aldıktan sonra programı detaylı bir şekilde izlemeniz yeterli olacaktır. Atladığınız kaçırdığınız yerler olursa üzülmeyin, internette tekrarı verilecektir, oradan da takip edebilirsiniz.

Derya Baykal Örgü Battaniyeler

Derya Baykal örgü battaniyeler içerisinden hangileri en güzel ya da hangileri diğerlerine göre çok daha az güzel diye bir değerlendirme yapacağız. Önceliği ise en fazla beğendiğimiz ve favori bulduğumuz modele veriyoruz. Galerinin bizce en güzel modeli galeride 2. sırada olan diyebiliriz. İkinci sırada olan ise galerinin 23. sırasında bulunan model. Bu modeli de gerçekten oldukça fazla beğendik. Sade ve şık duruyor. Galerideki tüm modeller çok güzel olsa da bazıları diğerlerine göre daha az şık diyebiliriz. O daha az şık olan iki modeli de şimdi belirleyelim. Sondan beşinci sırada olan model diğerlerine bakıldığında çok sade kalıyor ve bu nedenle de en az beğendiğimiz model o oldu. İkinci en az beğenmiş olduğumuz ise 18. sırada bulunmakta olan örgü bebek battaniyesi oldu. Sizler de en beğendikleriniz ve beğenmedikleriniz için yorum bölümlerini kullanabilirsiniz. Yorum bölümleri sayfa sonlarında bulunuyor ve tüm ziyaretçilerimiz tarafından da görüntülenebiliyor. Biz seçim sırasında Derya Baykal kız bebek örgü battaniyeler ya da Derya Baykal erkek bebek örgü battaniyeler olarak ayırmadık. Genel bir şekilde değerlendirme yaparak, en güzelleri ve daha az güzel olanları seçtik.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar