Kadın ve Moda

Dantelli Abiye Elbise

12.02.2021
Dantelli Abiye Elbise

Dantelli abiye elbise modelleri hem son zamanlara bakıldığında hem de klasik ürünler açısından ne durumda diye merak ediyorsanız, yazımızdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Dantelli abiye elbise örneklerinden sizlerin mutlaka beğendikleri olacaktır. Bizlerin de moda editörlerimiz tarafından en iyi bulunan favorileri yer alıyor. Bunları da resimlerin altında yorum alanımızda bulabileceksiniz. Öncelikle çok sayıda model arasından seçim yaparken ciddi manada zorlandığımızı söyleyebiliriz. Bu modellerin binlerce ürün arasından titiz bir biçimde elenerek galeriye eklendiğinin altını çizmiş olalım. Hem galerimize hem de hemen altındaki yorumumuza geçmeden, diğer konularımızdan örnekler de sunmak isteriz. Mutlaka beğeneceğinizi düşündüğümüz konularımız şunlar.

Saks Mavisi Abiye Elbise Modelleri

Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Abiye Modelleri ve Fiyatları

Dantelli abiye modelleri gördüğünüz gibi kısa, uzun, beyaz, kırmızı, siyah gibi değişik renk ve stillerden meydana geliyor. Bunlar dışında, straplez, tek omuz, balık gibi örnekler de mevcut. Bizlerin herhangi bir stil ya da renge ağırlık vermeden bir seçim yapacağız. Moda editörlerimizin yapmış olduğu seçimleri, hemen sizlerle paylaşalım. On dört numaralı modelin belki de galerideki en güzel elbise olduğunu düşünüyoruz. Bu kırmızı önü kısa arkası uzun dantelli abiye modeli, çok klas bir duruşa sahip. Onun hemen yanında duran on üç numaralı dantelli abiye ise yine çok beğenilenlerden birisi durumunda. Bir tane favori olan modelimiz daha kaldı. O da yedi numarada bulunmakta olan farklı bir stili olan uzun abiye elbise. Sizlerin de görüşlerinizi paylaşmanız için yorum alanımız mevcut. Buradan bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirisiniz.

Siyah Dantelli Elbise Kombinleri

Siyah dantelli elbise kombinleri, spor ve klasik dantelli elbise modelleri ile her ortama uyum sağlayabilir. Günlük hayatınızda ya da özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Örneğin; günlük hayatınızda spor bir ceket ve spor bir ayakkabı ile tamamladığınızda, spor ve hoş bir kombin ile stil sahibi olursunuz.

Siyah Dantelli Elbise Kombinleri

Özel günlerde ise, siyah dantelli elbise kombinleri, özellikle ince topuklu ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca siyah ayakkabı yerine, farklı mat renk ayakkabıları siyah dantelli elbisenizle ile bir arada kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken, günlük hayatın içinde aksesuar seçiminde, daha spor çizgilere yer verilmesi gerekirken, özel günlerde daha klasik olabilir. Yani günlük hayatınızda, bot, çizme, spor ayakkabı gibi parçalar ile rahatlıkla kombini tamamlayabilirsiniz.

[haber id=”46204″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.