Kadın ve Moda

Dalgalı Kısa Saç Modelleri

18.10.2013
Dalgalı Kısa Saç Modelleri

Saçlarında farklılık arayan bayanlar dalgalı kısa saç modellerinin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Kısa saç modelleri bayanlar için aslında biraz daha cesaret gerektirirken dalgalı kısa saç modelleri düz saçlara nazaran daha cesaret istiyor. Aslında çok az bakım ve biraz özenle diğer birçok saç modellerine göre dalgalı kısa saç modellerinden harika sonuçlar almak mümkün.

Günlük hayatta ve özel zamanlarda dalgalı kısa saç modellerine çok fazla emek harcamadan hazırlanabilirsiniz. Özellikle zaman sıkıntısı olan bayanlar eğer dalgalı saçlara sahipseniz kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Hafif bir jöle veya saç köpüğü ile çok hoş dalgalı kısa saç modelleri elde edebilirsiniz.

Fakat şunu söylemeden geçmeyelim mesela paylaştığımız fotoğraflarda birbirinden farklı kısa dalgalı saç modellerine yer vermeye çalıştık. İçlerinden birini çok beğenebilirsiniz fakat bu dalgalı kısa saç modelini seçerken kendi yüz tipinizle karşılaştırmanızı öneririz.

Çünkü bayanların en sık yaptığı hatalardan birisi çok beğendikleri bir saç modeli oluyor ve bu maalesef kendi yüz veya saç tipine pek de uygun olmuyor. Dolayısıyla hemencecik şöyle bir genellemeye gidilebiliyor benim saçım dalgalı kısa saç modelleri ile olmuyor.

Hemen her tip saç buna tabiî ki kısa dalgalı saç modelleri de dahil herkese yakışabilir. Önemli olan doğru modeli seçebilmek.

Şunu da göz ardı etmemek gerekiyor kısa dalgalı saç modelleri veya diğerleri sizi bu konuda yönlendirecek kuaförler uzman ise zaten size fazla bir şey kalmaz. Çünkü sizin saç tipinizi tanımlayabilen ve makasını, usturasını iyi kullanan bir kuaför harika dalgalı kısa saç modelleri ortaya çıkarabilir ve sizin hayatınızı oldukça kolaylaştırabilir.

Özellikle saç hacmi az olan bayanlar dalgalı kısa katlı saç modelleri tam size göre olacaktır.

Dalgalı kısa saç modelleri için bayanların tek ihtiyacı olan şey biraz cesaret. Kökü sizde unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. aynur dedi ki:

  dalgalı kısa saç modellerini beğendim ama kısa saç modeli cesaret istiyor :(((

  1. hatice dedi ki:

   inanki hiç korkmaya gerek yok ben dalgalı saçlarım var kısacık kestirdim. ama dalgalı kısa saç modellerini eğer saçın çok uzunsa yavaş yavaş kestir. hem ne kadar rahat kullanımı olduğunu görürsün hem de birden bire değil de yavaş yavaş alışırsın. ben dalgalı kısa saç modellerini istediğimde kuaförümden önce küt kestirdim şimdi kısacık saçım da oldukça dalgalı ve yoğundur işe giderken dışarı çıkarken oh çok rahat.

 2. sena dedi ki:

  iyi hoş da hanımlar bu modelleri kesebilecek kuaförler nerede birazda kuaför mü tavsiye etseniz ne ben adanaya yeni taşındım bilmiyorum mesela.

 3. aylin dedi ki:

  ankara da iyi bir kuaför tavsiye edebilecek var mı saçlarımı kısaltmayı düşünüyorum da gerçekten iyi bir kuaför olması gerekiyor.

 4. leyla dedi ki:

  saçlarımı dalgalı yaptıracam

 5. sevalterzi dedi ki:

  uzun zamandır saçlarım uzun ve yıprandı kıyamıyorum da kestirmeye ama dalgalı kısa saç modelleri çok hoşuma gidiyor. dalgalı saçlarım var kabarır diye korkuyorum. hangi ürünler kuulansam en iyi şekilde kullanabilirim acaba

 6. su dedi ki:

  su dalgası saç modelleri fiyatları bilgi yokmu

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar