Kadın ve Moda

Çocuk Abiye Modelleri

14.11.2019
Çocuk Abiye Modelleri

Çocuklarınız da sizler gibi; düğün, nişan gibi özel günlerde şık ve daha güzel görünmek ister. Bu nedenle onlara yakışan ve hayallerindeki gibi bir elbise giydirmeniz gerekir. Birbirinden özel çocuk abiye modelleri ile çocuğunuzu istediği gibi bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Özellikle tercih edilen çocuk abiyeleri arasında, balık elbise modelleri ve tül elbiseler bulunur.

2020 Çocuk Abiyesi Modelleri

Çünkü kız çocukları prenses gibi olmayı her zaman çok sever. Özel günlerde de genellikle onları prenses gibi gösteren kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Ama tabii katılacağınız ortama göre abiye modelinin sade ya da şık çizgilerini belirleyebilirsiniz. Mezuniyet günü, düğün, nişan, doğum günü ya da vb. bir özel gün için, gibi seçeneklere göre elbisesini belirleyebilirsiniz. Renk seçenekleri ise genellikle pudra pembesi ve beyaz gibi canlı renklerin olduğunu söyleyebiliriz. Tabii çocuğunuzun yaş grubu da abiye elbise modelinde etkendir.

Çocuk Abiye Modelleri 12 Yaş

Çocuk abiye modelleri farklı tarz ve çizgileri ile her yaş grubuna hitap eden modellere sahiptir. Pul işlemeli, parlak ve ışıltılı elbiseler, uzun ya da kısa elbiseler, balon etek abiye modelleri, saten ya da tül gibi farklı kumaşlardan tasarlanan abiye elbiseleri, çocuğunuzun katılacağı ortama göre tercih edebilirsiniz.

Çocuk Abiyesi Modelleri 2020

Düğün, nişan ya da doğum günü veya mezuniyet günü gibi her birine özel farklı bir model tercih edilebilir. Örneğin, çocuğunuzun doğum günü ise onu prenses gibi bir elbise ile giydirebilirsiniz. Özellikle pudra pembesi ve beyaz tül kabarık etekli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ya da mezuniyet günü içinse daha sade çizgilere sahip bir elbise modeli önerilir. Hafif işlemelere ve ışıltıya sahip bir elbise tercih edilebilir.

[haber id=”23634″]

Çocuk Abiye Modelleri 13-14 Yaş

Çocuklar için tercih edilen abiye modellerinde, yaşına uyum sağlaması oldukça önemli. Çünkü çocuğunuzun yaşından büyük bir elbise onu daha büyük gösterir ve bu hoş bir görünüm sunmaz. Çocuk abiye modelleri ile bunu önleyebilirsiniz. Yaşına uygun tasarımları inceleyebilir ve katılacağı ortamı göz önüne almanızı öneriyoruz. Tabii 13 ve 14 yaşlarındaki çocuğunuz biraz daha büyümüş olacak ve daha klasik elbiselere de yönelmek isteyebilir.

2019 Çocuk Abiyesi Modelleri

Bu nedenle çok fazla klasik çizgilere sahip olmayan, uzun elbise ya da kısa elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun elbise modelleri bu yaşlar içinde bulunuyor olsa da aslında, çocuklar için hoş bir görünüm sunmadığını söyleyebiliriz. Uzun elbise daha çok klasik çizgilere sahip olur, bu nedenle özellikle 15-16 yaşlarında tercih edebilir.

Çocuk Abiyesi Modelleri 2019

Trend Çocuk Abiye Modelleri

Çocuk abiye modelleri, her yaş grubuna göre değişmektedir. Her yaş grubuna farklı abiye elbiseler daha uygun olur. Örneğin, 12 yaşındaki bir çocuğunuzla tabii 14 yaşındaki bir çocuk için farklı elbise modeli tercih etmeniz önemli. Ama dikkat etmeniz gereken detay, 14 yaşındaki çocuğunuz içinde fazla klasik çizgilere yönelmemeniz. Çocuklar için özellikle kısa ve renkli canlı elbise modelleri önerilir. Işıltılı ve işlemelere sahip elbiseleri, düğün gibi günlerde tercih edebilirsiniz. Ama mezuniyet gününde, daha sade tül etek ya da balon etek gibi elbise modelleri hoş olabilir.

Çocuk Abiyesi Modelleri

Işıltı ve pullu gibi detaylar mezuniyet günü için hoş bir görünüm sunmaz. Ama çocuğunuzun doğum günü ya da özel bir düğün davetinde dilediğiniz gibi abartılı bir abiye modelini çocuğunuz için tercih edebilirsiniz. Her ne kadar uzun elbise modelleri onlar içinde olsa da, 15-16 yaşına kadar uzun elbise modelleri hoş olmayacaktır. Bu nedenle; tül, saten gibi kumaşlardan yapılan işlemeli ya da sade kısa çocuk abiye modelleri tercih edilebilir.

[haber id=”43730″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.