Kadın ve Moda

Kilolu Bayanlar için Abiye Modelleri Nasıl Olmalı

22.07.2019
Kilolu Bayanlar için Abiye Modelleri Nasıl Olmalı

Bayanlar çeşitli nedenlerden dolayı kilo alıp verirler. Bu kilo alma sürsinde en çok yağ biriken bölge göbek bölgesidir. Hamilelik durumu, hastalık durumu, düzensiz beslenme, psikolojik nedenlerden dolayı kilo alabilir kadınlar. Kadınların kilo alma süresinde de birikmeler genellikle göbek kısmında gerçekleşir. Bel bölgesin de olan bu kilolar görünümü doğrudan etkilemektedir. Göbeğiniz varsa az ya da çok bu durumda nasıl giyinilmeli sorusu kafalarda oluşur. Kilolu bayanlar için abiye modelleri nasıl olmalı ? İşte çözüm yolları ile bu durumdan gerçekten çözülmüş olacak. Bu kilolu bölgeler de ki ki kiloları gizleyerek çok şaşırtıcı ve şık görünürsünüz. Tam bu nokta da giydiğimiz kıyafet stillerinin çok büyük önemi olmaktadır.

Kilolu Bayanlara Abiye Modelleri

Başlıklar

Kiloları Gizlemek İçin İpuçları

Kiloları sorun olan kadınlara nasıl görünmez yapabileceğiniz birkaç ipucu vereceğiz. Kiloları gizlemek için ipuçları,

Göbeğinizin Üzerine Sıkı Giysiler Giymeyin

Şık görünmek ve güçlü yönlerinizi vurgulamak istiyorsanız üst kısım çok önemlidir ama sahip olduğunuz yağ kısımları tam tersine muhteşem göstermek yerine kötü gösterecektir. Bu durumda yapmanız gereken göbeğinizi ortaya çıkarmamaktır. Bunun içinde biraz kabarık kıyafetlere ihtiyacınız olacak. Kesinlikle göbek kısmına sıkı kıyafetler tercih etmeyin .

[haber id=”36780″]

Geniş asimetrik Kıyafetler Tercih Edin Kolye Takın

Rahatça giyebileceğiniz stiller tercih etmenizde fayda var. Asimetrik yani orantısız üstler sizin karın bölgenizdeki yağların herkes tarafından anlaşılmamasını sağlayacaktır. Üstlerin uzun kapatıcı özellikte olması önemlidir. Yaz günleri için kolsuz daha serinletici özellikteki parçaları tercih edebilirsiniz.

Kilolu Bayanlara Abiyeler

Uzun Hırka, Ceket ve Pançolarla Dikey Çizgiler Oluşturun.

Katmanlama göbeği gizlemek için önemli bir ipucudur. Bir hırka veya ceket ekleyerek bu katmanları oluşturabilirsiniz.
Dikey şekil de çizgiler ile uzun görünmenizi sağlayarak göbeğinizin ortadan kaybolmasına neden olmaktadır. Uzun hırkalar daha ince,uzun ve yalın görüneceksiniz. Kısa düz hırkalar göbeğinizi gizler.

Kemer Gibi Aksesuarlar Ekleyip Karnınızı Vurgulamayın

Kemer gibi göbeğinizi vurgulayacak aksesuarlardan kaçınınız. Yüksek bir kemeriniz var ise bunu yukarı çekerek şaşırtma yapabilirsiniz bunda sıkıntı yok.

2019 Kilolu Bayanlara Abiye

Desenli, Hafif Geniş Elbiseler Tercih Edin

Elbiselerinizin karın bölgesinde sıkışmadığından emin olun. Karın bölgesinde perdeleme olan hafif geniş elbiseler iyi işlev görmektedir. Desenlerde bu noktadan dikkati dağıtır. Bu elbise stilleri ayrıca size güzel bir silüet sunuyor.

Eteklerinizin Üstüne Üzerinize Oturmayan Tarzlar Seçin

Etek giyerseniz kalça kısmının çok geniş görünmesine dikkat ederseniz düzgün bir üst seçimi yapmalısınız. Eteğin üzerine giyeceğiniz parçanın sıkı sıkıya oturan bir üst olmasına özen gösterin resimdeki gibi daha güzel esnek,uyumlu üst tercih edin bu sizi gerçekten güzel gösterecektir.

[haber id=”38″]

Profosyonel Katmanlar Tercih Edin.

Kıyafetleri üst üste giymek kış mevsiminde gayet mümkün olur ve bu durum da da soğuk mevsim de göbek bölgemizi gizlemek çok daha basit ve kolaydır. Profosyonel katmanlar tercih edin kat kat giymek işe yarıyor gerçekten ancak kısa süveterin altına düz ya da daha yumuşak kumaşlar tercih edin.

Kilolu Bayanlara Abiye 2019

Göbek Çevresine Hantal Giysiler Gitmeyin

Cepli ve çok bezenmiş abartılı elbiseler sizi hareketsiz ve kalın gösterecektir. Bu durumda da göbeğiniz için yanlış bir giyim tarzı ortaya çıkmış olacak. Geniş siyah bir bluz ise sizi tam tersine hareketli aktif zarif ve göbeksiz gösterir deneyin farkını kesinlikle göreceksiniz.

Asimetrik Üstler Seçin

Asimetrik orantısız üstler mükemmel dikey çizgiler oluşturur. Katmanlı üstler asimetrik bir özelliğe sahip ise çok iş yarayacaktır.

Elastik Düz Esnek Pantolon ve Uzun Üst Giyin

Düz elastik pantolonlar göbeğinizi düz gösterebilir. Göbek bölgeniz bu pantolon stili ile formda görünür. Bu tür pantolonları rahatlıkla bulabilirsiniz. Uzun üstlerden kastımız da tuniklerdir. Pantolon ve tuniklerle çok doğru bir göbekli bayan nasıl giymeli sorusunun cevabını bulmuş olursunuz.

Kilolu Bayanlara Abiye

Bir Wrap Elbise Giyin ve Farkı Görün

Aslın da wrap elbise modelleri normalde karın kısmı detayı ile bilinir, fakat göbeğiniz var ise bu detay göbeğinizi gizlemenize yardımcı olur. Bu konuda emin değil iseniz, bir tane alıp denemenizi öneririz. Neredeyse sihirli bir değnek gibi karın bölgenizi kamufile edecektir… Bir şal elbisede sizin için bir kum saati figürü oluşturur. Bu wrap elbise bir göbek ve karın gizlemek için mükemmel bir tercih ve mükemmel bir model de elbisedir.

Üst Giyimlerinizi Uzun Tercih Edin

Göbekliler içi uzun bluz gibi üst kıyafetler, karın ve göbek bölgesini gizlemek için harika bir kıyafet tercihidir. Neyse ki, şimdi o tür kıyafetlerde de çok şık seçenekler var, aslında bu yüzden çok şanslısınız. Tunikler de, bu konuda mükemmel bir seçenek olabilir. Sizin karın bölgenizde ki bir top görünümünü göbek görünümünü yok etmek için Likralı kumaşlar harika bir tercih sebebidir. Bel ve karın bölgenizi daha sıkı tutarak göbeğinizin düz görünmesine yardımcı olur ve de güzel görünmesine de yardımcı olur.

Dolabınıza Hırkalar Ekleyin

Hırkalar göbek kısmınızı gizlemede büyük rol oynayailir. Bir kere, karını arkasına gizlemek için bir perde görevi yaratacak şekilde açık bırakabilirsiniz. Eğer yapabileceğiniz başka bir şey daha isterseniz düzeltici bel yanılsaması yaratmak için hırka üzerine bir kemer kullanmaktır. Bu görünüm ayrıca şu anda çok trend . Bu ofis stili ya da dışarı arkadaşlarınızla alışveriş yapmak için güzel bir seçim olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar