Kadın ve Moda

Burçlar ve Kadınlar Balık Burcu

13.03.2019
Burçlar ve Kadınlar Balık Burcu

Balık burcu kadının duyguları durgun fakat ne zaman dalgalanacağı belli olmayan deniz gibidir.

Sulu gözlü mü sulu gözlüdür balık burcu kadını.

Balık kadınına kaşının üstünde neden gözün var desen ağlar o derece yani.

Mütevazıdir balık kadını ufacık hediyelerle çok mutlu edilebilir. Sevgi dolu ve sıcakkanlıdır balık burcu kadınları. İç dünyası çok gelişmiştir.

Birçok olayı iç dünyasında harmanlar, sonra dışa vurur.

Burçlar ve Kadınlar Balık Burcu

Balık burcu kadını çok renkli bir kişiliğe sahiptir. Bu renklilik kıyafetinde bile hissedilebilir. Aşk konusunda balık kadınları masallara konu olmuş Ferhat ile Şirin gibi bir aşk yaşamak isterler.

Erkek onu dış dünyadan korumalı kollamalı. Balık kadını erkeğini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Evli, mutlu çocuklu tabiri ile balık burcu kadını bütünleşmek ister.

 

Balık burcu kadınının şaşırtıcı özellikleri

Balık burcu kadını adeta başka bir dünyadan gelmiş büyülü varlıklardır. Mistik yapıları ve sahip oldukları bilge ruh ile size çok yaşlı bir ruhla karşı karşıya olduğunuz hissi yaşatır. Psişik ya da sezgisel yanları kuvvetli olan balık kadını, aynı zamanda empatik ve olağanüstü derecede hassas kişiliklidir.

 Fantezi ve hayaller diyarı genellikle balık burcu kadını için kendini  rahathissettiği yerlerdir. Vericidirler, kendilerinden önce başkaları gelir. Yardım etmekten çok hoşlanırlar; çok şefkatlidir. Sanki dünyaya nasıl nazik olunabileceğini göstermek için gelmiştir.

Burçlar ve Kadınlar Balık Burcu

Balık burcu kadını için ev ve aile

Balık burcu kadını evinde renkli perdeleri ve tatlı tütsü kokusuyla özel bir alan yaratır. Sert kenarlı mobilyalardan hoşlanmaz. Mum, kristal objeler, kıvrımlı mobilyaları vb. dekorasyonda kullanmayı sever. Yatak odası balık kadını için önemli bir yerdir; dekorasyonunda ipek çarşaflar, yumuşak yastıklar, danteller vb. kullanmayı sever.

Suyla temas etmeyi seven balık burcu kadını için onu sık sık küvette bulabilirsiniz diyebiliriz. Çoğunlukla onu küvetinde hazırladığı mumlu romantik ortamda, kitap okurken, müzik dinlerken ya da arkadaşlarıyla telefonla konuşurken bulabilirsiniz.

Ailesine düşkün olan balık kadını yaşanan her türlü kasırgaya ayak uydurma eğilimindedir. Gerektiğinde bu kasırgada bir kurtarma ekibi olabilir. Balık burcu kadını anne olursa sevgi konusunda oldukça cömerttir. Bu yüzden de çocuklarında disiplini sağlama, onlara sınır koyma konusunda ve çocuklarına sorumluluk öğretme konusunda yeterince güçlü olamaz; başka güçlü bir ebeveyne ihtiyaç duyar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.