Kadın ve Moda

Buğday Tenlilere Yakışan Ombre Modelleri

17.10.2019
Buğday Tenlilere Yakışan Ombre Modelleri

Renklerin uyumu ve ahengi, giyimde olduğu kadar, saç renginde de önem taşır. Ten renginize uyum sağlayan, bir saç rengi ile daha çekici görünürsünüz. Ama ten renginize, uyum sağlamayan bir saç rengi sizi olduğunuzdan daha yaşlı veya bakımsız gösterebilir. Bu nedenlerle buğday tenlilere yakışan ombre modelleri önerilerimiz kapsamında; size yakışan birden farklı tonu bir arada kullanabilirsiniz. Buğday ten renginin özelliği; orta koyuluğa sahip bir cilt tonudur. Bu nedenle çok açık saç renkleri yerine, koyuya yakın renkleri tercih edebilirsiniz. Ama tabii ombre işlemi saçın belirli bir bölümüne uygulanabildiği için, birden farklı renkleri ve tonlarını bir arada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2019 Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Buğday Tene Yakışan Ombre Modelleri

Ombre Küllü Kahve:

Ombre işlemi; saçın doğal renginin, birkaç açık tonunun uçlarına doğru yoğunlaşarak boyanmasına denir. Ombre işleminde, renk geçişlerinin doğru ve düzenli bir teknikle uygulanması oldukça önemlidir. Doğru uygulanması, hoş ve bakımlı görünmenizi etkileyen unsurlardır. Doğal kahve saçlarınıza, küllü kahve tonlarını ombre ile uygulayabilir ve farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Ombre Bakır-Kızıl Tonları:

Kızıl tonları da ombre işlemi ile birkaç tonu bir arada kullanmanıza olanak sağlar. Dikkat çekici ve çarpıcı tonlara sahip bakır renkleri, ombre tekniği ile oldukça cezbedici bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri 2019

Ombre Mavi Siyah Saç Rengi:

Mavi gibi iddialı renkleri, saç rengi olarak genellikle farklı ve marjinal kişiler kullanır. Sizlerde farklı bir tarza sahip olmak adına tercih edebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Buğday ten rengine yakışan renkler listesinde yer alan mavi saç rengini, saçlarınızın tamamına boyamak yerine, ombre işlemiyle; saçlarınızın uçlarına ya da belirli bir bölümüne uygulayabilirsiniz.

Ombre Sütlü Kahve Saç Rengi:

Kahve tonlarının birden farklı renk tonu bulunur. Bu doğrultuda seçtiğiniz bir kahve renginin; koyu ve açık tonlarını, ombre tekniği ile aynı anda kullanabilirsiniz. Sütlü kahve açık ve ışıltılı bir renk olduğu için, dilerseniz koyu tonlara sahip kahve saçlarınızda da ombre ile deneyebilirsiniz.

2020 Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Ombre Fındık Kabuğu:

Işıltılı ve açık tonlara sahip yapısı ile fındık kabuğu, trend saç renkleri arasındadır. Ombre tekniğinde de özellikle tercih edilebilir ve saçlarınızda hoş bir uyum yakalamanızda yardımcı olur. Buğday tenlilere yakışan ombre modelleri listesinde, trend renklerden biri olan fındık kabuğunu diğer kahve tonları ile bir arada gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz.

Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri 2020

Ombre Altın Kahve:

Buğday ten rengine yakışan renkler listesinde yer alan, altın yansımalarına sahip altın kahve saç rengini; ombre tekniği ile denemenizi de tavsiye edebiliriz. Altın ve ışıl yansımaları ile saçlarınızı daha parlak görünmesini sağlar.

Ombre Mocha Kahve:

Kahve tonları, doğal saç renkleri ile son dönemlerin trend saç renkleri listesinde her yerde karşınıza çıkabilir. Sizlerde doğal ve çarpıcı bir renk istiyorsanız, mocha kahve tercih edebilir ve ombre tekniği ile daha hoş bir görünüm kazanabilirsiniz.

Buğday Tenlilere Yakışan Ombre Renkleri

Buğday tenlilere yakışan ombre renkleri adına, tavsiye edebileceğimiz sayısız renk ve model bulunur. Buğday tenliler için, özellikle kahve tonları ve bakır yansımalarına sahip tonları önerebiliriz. Tabii iddialı; mor, kırmızı, kızıl bakır gibi renkleri de, tarzınıza göre; ombre tekniği ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Buğday Tene Yakışan Renkler

Buğday ten rengine yakışan renkler, genellikle her rengi içinde kapsıyor olsa da bazı renkler dikkat çeker. Özellikle; kırmızı tonları, açık-koyu kahve tonları, bordo tonları ve hafif sarı tonları sizlere yakışacaktır. Giyim konusunda, her rengin farklı tonlarını gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz. Saç rengi tercihinizde ise, biraz daha seçici olmanızı önerebiliriz. Saç rengi seçiminde; kahve tonlarını, siyah, kızıl gibi tonları tercih edebilirsiniz.

[haber id=”46306″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.