Kadın ve Moda

Kısa Saç Ombre Modelleri

25.09.2019
Kısa Saç Ombre Modelleri

Kısa saçlar, kişiye modern bir görünüm katar. Modern görünümünüzü ise trend saç işlemi olan ombre modelleri ile tarz bir hale dönüştürebilirsiniz. Küt ya da daha kısa saçlarınıza, özel ve farklı renk tonları ile ombre uygulamaları oldukça basit. Dilerseniz evinizde de kendiniz, birkaç adımda yapabilirsiniz. Böylece tarzınızı kendinize yaratabilir ve saç stilinizi oluşturabilirsiniz. Kısa saç ombre modelleri, uç kısımlarına doğru renk geçişlerinin uygulaması ile oldukça çekici görünür.

Yeni Kısa Saça Ombre Modelleri

Kısa bob saç kesimlerinde ya da pixie saç kesimlerinde, ombre işlemleri oldukça havalı görünür. Sizlerde kısa saçlara sahipseniz, çekinmeden saçlarınıza ombre yapabilirsiniz. Profesyonel bir yardım alabilir ya da evinde boyama alışkın olanlar, kendi tarzını oluşturabilir. Öncelikle hangi renk tonunu yapacağınıza karar vermelisiniz. Saç renginin birkaç ton açık rengi mi yoksa zıt-çılgın renkleri bir arada kullanmak mı istiyorsunuz? Bunun cevabına yanıt verdikten sonra, kısa saç ombre modelleri doğrultusunda fikir edinebilirsiniz.

Başlıklar

Kısa Saç Ombre Modelleri

Kısa Saça Ombre Modelleri Yeni

Doğal Işıltılı Uçlar:

Saçlarının genelinde değişiklik yapmak istemeyenler için, uçlardaki küçük değişiklik öne çıkar. Sadece saçlarınızın uç bölümlerinde renk etkileri yaratabilirsiniz. Saçlarınızın uç bölümlerinde güneş ışınlarından açılmış bir etki yarabilir ve altın yansımalarının ışıltısından yararlanabilirsiniz. Hazır renk açıcı kullanabilir ya da doğal yöntemlerle; papatya suyu ile saçlarınızın ucunu açabilirsiniz.

Kısa Saçlara Mavi Ombre:

Renkli saçlar, çılgın ve dikkat çekici görünümleri ile her sezon trend uygulamalar arasındadır. Oldukça kısa pixie saçlara sahipseniz, saçlarınızın ön bölümlerinde mavi tonları ile ombre uygulayabilirsiniz. Ya da mor ve pembe tonları de deneyimleyebilirsiniz. Boya ile yapmak istemeyenler için, hazır renk yansımalarını deneyebilir.

2019 Kısa Saça Ombre Modelleri

Kısa Saçlara Platin Ombre:

Renkli ombre işlemleri gibi, iddialı platin ombre işlemi de dikkat çekici görünmenize yardımcı olur. Sarı tonlarına sahip saçlarınızın, uç bölümlerine açık sarı platin rengi ile ombre uygulayabilir ve çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Altın Sarı Yansımalı Ombre:

Küt ya da kısacık saçlarınıza, altın yansımaları ile ışıltı katabilirsiniz. Uç bölümlerine ya da diplerden başlayan bir etki ile olağanüstü görünebilirsiniz. Kısa saç ombre modelleri listesinde, sarı tonlarının her rengi dikkat çekici görünmenizi sağlayacaktır.

Kısa Saça Ombre Modelleri 2019

Ombreli Bob Saç Modelleri

Trend saç kesimi bob modelleri ile ombre işlemi bir arada kullanıldığında, oldukça havalı ve tarz bir görünüm ortaya çıkar. Sizlerde bob modeli saçlarınıza, ombre ile ışıltı ya da renk katabilirsiniz. Dalgalı saçlarınızın uç bölümlerine doğru yoğunlaşan renk geçişleri dikkat çekici olmanızı sağlar. Dilerseniz diplerden itibaren başlayan, renk geçişleri ile genel ve uzun ombre etkisi yapabilirsiniz. Kısa saç ombre modelleri özellikle bob saç kesimlerinde öne çıktığını söyleyebiliriz.

Evde Kısa Saça Ombre Uygulamaları

Kısa saçlarınıza, ombre uygulamasını evinizde de rahatlıkla yapabilirsiniz. Saçlarınızın uç bölümlerinden başlaya kademeli renk geçişlerini tercih ettiğiniz bir ton ile deneyebilirsiniz. Fırça yardımıyla, saç uçlarınıza ışıltılı bir renk geçişi etkisi yaratabilir ve kısa saçlarınıza harika bir görünüm verebilirsiniz. Özellikle saçlarınızın uç bölümlerine, fırça yardımı ile pratik bir şekilde ombre uygulayabilirsiniz.

Kısa Saça Ombre Modelleri

Ama saçlarınızın genelinde, ombre işlemini evde uygulamak biraz daha itina isteyen bir iştir. Bu yüzden dikkatli ve özenli uygulamanız gerekir. Kısa saç ombre modelleri arasından, tercih edeceğiniz bir saç stilini, saçlarınıza doğru teknikler ile uygulamak için özenle hareket etmenizi öneriyoruz. Evde uygulanan ombre uygulamalarında, renk tonunu doğru belirlemeniz önemlidir. Aksi takdirde, hoş görünmeyebilir. Saçlarınızın birkaç ton açık rengini, uç bölümlere rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Hazır ombre boyaları bu konuda size yardımcı olacaktır.

[haber id=”45176″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar