Kadın ve Moda

Boydan Elbise Modelleri Şıklığı

30.03.2016
Boydan Elbise Modelleri Şıklığı

Boydan elbise modelleri şıklığı çok daha net ortaya çıksın diye, en güzel bulduklarımızı yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Boydan elbise modelleri renk bakımından ve tarz açısından son dönemde ve klasik olarak nasılmış diye merak edenler, hemen aşağıda bulunan resimlere göz atabilir. Buradaki elbise modelleri için öncelikle çok fazla örnek arasından seçildiklerini söyleyebiliriz. Yani, basit elbiselerden oluşmadıkları ortada. Fakat yine de biz bir kez daha değerlendirme yaparak, aralarından en iyi görünenleri ortaya çıkarmak istedik. Bunun için de resimlerin altındaki alanda sizler için en iyi bulduklarımızı yazacağız. Her ne kadar herkesin farklı fikri olabileceğini bilsek de editörlerimizin en iyilerini sizlerle paylaşmak istedik. Diğer konularımızın da çok fazla ilgi gördüğünü söyleyerek, bazılarını sizlere sunuyoruz.

Günlük Uzun Elbise Modelleri

Uzun Elbise Modelleri

Uzun Gece Elbisesi Modelleri

Uzun Kollu Elbise Modelleri

Boydan elbise konusunda en şık görünen modelleri elimizden geldiğince seçmeye gayret ettik. Bunun yanı sıra şimdi de aralarında en şık duranları seçmek istiyoruz. Galeri içerisinde üç numarada yer alan ve oldukça hoş görünen modeli çok beğendik. Bu model bizim diğerlerinden ayırdığımız bir model oldu. Sekiz numaradaki model için de aynı şeyleri söylemek, yanlış olmayacaktır. Bir de sizlere on numaralı modeli ve şıklığını söyleyerek, bizlerin yaptığı seçimleri sonlandıralım. Sizler de aynı şekilde düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Yorum alanımız (hemen altta) düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir alandır ve sizden isteğimiz kendi sıralamanızı yapmanız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar