Kadın ve Moda

2014 Dolce&Gabbana Çanta Modelleri

01.10.2013
2014 Dolce&Gabbana Çanta Modelleri

İşte birbirinden şık 2014 Dolce&Gabbana çanta modellerine yer verdik.

Bu kadar bol ve şık çeşidi ancak Dolce&Gabbana çanta modellerinde olabilir. Hem 2014 çanta modelleri ile yeni trendlere yer verilirken 2014 Dolce&Gabbana çanta modelleri kendine özgü bir çizgiyle kalite ve farklılığı yakalamış.

Desenlerinde en çok leopar desenlere rastlayabilirsiniz 2014 Dolce&Gabbana çanta modellerinde. Leopar desenin hemen her modeline rastlamak mümkün.

Tek renk kalıp çantalar ise sanki yıllara meydan okuyacak kalitede üretilmiş ki yıllarca kullanılsa taş gibi durur. 2014 Dolce&Gabbana çanta modelleri yılın çanta modası da olsa yıllarca yeni modaya çıkmış gibi kullanılabilir.

2014 Dolce&Gabbana çanta modelleri arasında göze çarpan bir diğer model ise yeni sezonun modasına yaklaşan kürklü çanta modellerinin ip uzantılar biçiminde tasarlanmış çok şık ve bir o kadar sevimli bir görüntüye sahip.

2014 Dolce&Gabbana çanta modelleri arasında dikkat çeken bir diğer model ise üzeri dantel işlemeli olan modeller oldukça şık sade ve gösterişli bir havaları var.

Renk olarak ise siyah ana rengiyle birlikte kırmızı çokça kullanılmış yine mor ve mavi renk tonları en şık haliyle yer alıyor 2014 Dolce&Gabbana çanta modellerinde.

2014 Dolce&Gabbana abiye çanta modellerine ayrı bir yazı ile paylaştık sizlerle. Bu yazımızda 2014 Dolce&Gabbana çanta modellerini en genel haliyle paylaştık. Tabi bi bakan pişman bir bakmayan.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar