Kadın ve Moda

Bordo Elbise Modelleri

27.02.2016
Bordo Elbise Modelleri

Bordo elbise modelleri, değişik tonlarda ve tarzlarda görsel alanımızda sizleri bekliyor. Marka, fiyat ve stil ayrımı yapılmadan. en güzel modelleri sunmaya çalıştık.

Bordo elbise modelleri seçiminin ne kadar zor olduğunu görmek için aşağıdaki galerimize bakmanız yeterli diye düşünüyoruz. Buradaki modeller hem abiye hem günlük hem daha farklı stillerden meydana gelmekte ve herkes için ideal bir seçim fırsatı sunmaktadır. Bu zor seçim için ilk olarak bizler de en güzelleri belirleyelim ve sizlere fikir verelim istedik. Fikirlerimizin ne kadar uyuşacağını bilmiyoruz fakat resimlerin altında bir değerlendirme yazımız yer alacak.

Marsala Rengi Elbise Modelleri

Saks Mavisi Abiye Elbise Modelleri

Mor Elbise

Uzun Kollu Elbise Modelleri

Bordo renkli elbiseler sizler için en güzellerden seçilerek sıralandı. Sırada ise bizlerin yaptığı seçim var. Bu seçimi yaparken elbiseleri sadece şıklıklarına göre değerlendireceğiz ve marka, fiyat gibi özellikleri geri planda bırakacağız. Üç ve dört numaralı modellerin yanı sıra en beğendiklerimizden birisi de son sıradaki model oldu. Bu modellere ek olarak ise sekiz numaralı bordo elbise, oldukça şık duruyor, diyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.