Kadın ve Moda

Blazer Ceket Bayan

09.09.2015
Blazer Ceket Bayan

Blazer ceket bayan modelleri özellikle de son senelerde göz kamaştırıyor desek, abartmış olmayız. Sitemizde de görebileceğiniz gibi hangisinin daha şık olduğuna karar vermek oldukça zor.

Blazer ceket bayan modelleri için hem son sezonları değerlendireceğiz hem de sizlere örnek modellerden seçkiler sunacağız. Bu modellerin özel bir eleme işe seçildiğini ve son sezonlara ait olduğunu söyleyelim. Trend olan blazer ceketler ve değişik renklerde modellerle sizlere geniş bir içerik sunmaya çalışacağız. Bundan önce ise bazı konu başlıklarımız dikkatinizi çekebilir diye, linklerini sıralayacağız.

Önü Kısa Arkası Uzun Elbiseler

Dağınık Topuz Modelleri

Yeni Saç Modelleri

 

Bayan Blazer Ceket Modelleri

Bayan blazer ceket modelleri için moda ne durumda diye genel bir analiz yapmak gerekirse, söze renk konusundan giriş yapılabilir. Ceket modellerinde özellikle renklerde büyük bir değişime gidildiğini söyleyebiliriz. Eskiden de sıcak renklerin kullanıldığı ve trend olduğu oluyordu. Ancak şimdi durum biraz daha farklı. Bu değişik tonda renklerin kendi içlerinde kombinasyonlarını görmekteyiz. Bunun yanı sıra da aynı rengin değişik tonlarının, ceketin çeşitli alanlarında koyu ya da açık bir hal almasına da değinmek lazım. Burada dikkat çeken diğer bir ayrıntı da düğmelerin normalden çok daha büyük olması. Bir kaç sene önce yine büyük düğmeler moda olmuştu ancak şimdi oran olarak çok daha görünür hale gelmiş, durumdalar. Biz sözü daha fazla uzatmanın tadı kaçıracağını düşündüğümüzden sizleri modellerle baş başa bırakıyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.