Kadın ve Moda

Beyaz Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

31.07.2013
Beyaz Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları

Bir birinden farklı ve şık beyaz yatak odası modelleri ve fiyatlarını paylaşıyoruz sizlerle bu yazımızda.

Son zamanlarda yatak odası modelleri arasında en çok tercih edilen beyaz yatak odası modelleri olduğu görülüyor. Mobilya üreticileri ya tamamen beyaz yatak odası modellerine ya da daha çok beyaz ağırlıklı olan yatak odası modellerine yer veriyor tasarımlarında.

Özellikle aynaların bolca kullanıldığı ürünler dikkat çekiyor beyaz yatak odası modellerinde. Bunun yanı sıra siyah, kırmızı veya başka renklerinde az miktarda kullanıldığı beyaz yatak odası modelleri oldukça şık bir görüntüye sahip.

Genellikle saflık ve temizliğin simgesi olarak bilinen beyaz renk yatak odası modellerinde kullanılarak dinlenme ortamında sakin ve dinlendirici bir ortam hazırlıyor.

Beyaz yatak odası modelleri aynı zamanda renginden dolayı küçük yatak odasına sahip olanlar için daha geniş ve ferah bir görüntü sağlıyor. Özellikle aynaların da beraber kullanılmasıyla bu rahatlatıcı görüntü bir artı daha ekleniyor.

Özellikle bilinen birçok mobilya firması farklı tasarımlarla beyaz yatak odası modellerinin hem kullanışlı hem de şık tarafını ortaya çıkaracak ürünlere imza atıyor. Hemen her tarza ve zevke uygun beyaz yatak odası modelleri bulmak mümkündür.

Beyaz yatak odası modelleri ve fiyatları ürünün tasarımı ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiyor. Fakat her bütçeye uygun beyaz yatak odası modellerine rastlanabilir. Fakat beyaz yatak odası modelleri ve fiyatları hakkında ortalama bir bilgi verecek olursak 1500 TL den başlayan fiyatlarla farklı modellere rastlamak mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kezban dedi ki:

    bu beyaz yatak odası takımları gerçekten çok hoş hep istediğim yatak odası renk ve modellerinden ama bu yatak odası takımlarını koymak için büyük bi oda lazım 🙁

Tüm Hakları Saklıdır.