Kadın ve Moda

Bebekler İçin Örgü Patik Örnekleri

19.09.2018
Bebekler İçin Örgü Patik Örnekleri

Bebekler için örgü patik örnekleri arasından seçimler yaparak bebeğinizin ayağını sıcak tutabilir ve onu hastalıklara karşı koruyabilirsiniz. Yaklaşan kış ayı ile birlikte anneler harekete geçmekte ve bir an önce bebekler için patik örnekleri aramaktadır. El emeği ile örülen bu patikler ayakları sıcak tutmasının yanı sıra henüz yürümeye yeni başlayan bebeklerin rahat etmesini de sağlamaktadır. Sizler için paylaştığımız birbirinden renkli bebek patikleri her annenin ilgisini çekerek uygulama açısından da kolaylık sağlıyor.

Kolay Bebek Örgü Patik Örnekleri

Ponponlu, püsküllü, tığ işi, şiş işi ya da converse tarzı bebek patikleri bu sezon bebeklerin ayaklarını süslüyor! Her daim kullanışlı olan bu patikler el işi olduğundan tekrar çocuğunuz olduğunda da giydirebilmeniz için hiç bozulmadan kalıyor. Yalnızca kendi bebekleriniz değil aynı zamanda yakın akrabanız ya da arkadaşınızın bebeğine hediyelik olarak da bu patiklerden örebilirsiniz. Kolay bebek patik örnekleri ile neredeyse günde bir çift örebilir ve hemen hazır hale getirebilirsiniz.

Bebek Patik Takımları

Renkli Bebek Patiği Modelleri

Renkli Bebek Patiği Modelleri

Bebek patik takımları arasında bere, şapka, atkı ya da hırka ile birlikte örülen patik örnekleri de anneleri en memnun eden tasarımlar arasındadır. Çocuğuna güzel bir takım örmek isteyenler bu örneklerden yola çıkarak dilediği örneği değiştirip kendi örneğini oluşturabilir. Bere ve patik takımı ya da atkı ve patik takımı gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Örgü bebek patik örnekleri küçük olduğu için üretimleri de bir o kadar hızlı olmaktadır. Hatta birçok bayan bu işi kazanca dönüştürüp çeşitli örgüleri yaparak satışa çıkarmaktadır. Siz de evde yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız ve örgüye yeteneğiniz olduğuna inanıyorsanız hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yapılışları hakkında bilgi verdiğimiz sitemizden farklı bir çok örneği kendiniz evde uygulayarak deneyebilirsiniz. İster modern görünümlü şık bir patik isterseniz ayakkabı şeklinde bir patik örneğini karşınıza alarak örmeye başlayabilirsiniz. Yalnızca dikkat etmeniz gereken örgünün şişle mi yoksa tığla mı örüldüğüdür? Zaten örgüye karşı bir sempatiniz varsa mutlaka örneğe baktığınızda nasıl örüldüğü hakkında bir fikriniz olacaktır.

Bebekler İçin Örgü Patik Örnekleri

Eğer örgü patik modelleri hakkında diğer yazılarımızı incelemek isterseniz;

https://www.mavimenekse.com/bebe-patik-modelleri-ve-yapilisi.html

https://www.mavimenekse.com/tig-isi-bebek-patikleri-ve-yapilisi.html

En harika bebek örgü patik örneklerin yer aldığı galerimizi hemen incelemeye başlayın!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.