Kadın ve Moda

Dantel Kırlent Modelleri

Dantel Kırlent Modelleri

Evlerimizde koltuklarımızın kanepelerimizin başköşesinde durur kırlentler. Çoğu koltuk modellerinde bulunmasa dahi eksikliğini hisseder uygun biçimlerde kendimiz tamamlamaya çalışırız. Ya hazır kırlentleri tercih ederiz ya da el emeği göz nurumuzu dökerek başta dantel kırlent modelleri olmak üzere kendimiz hazırlarız.

Dantel Kırlent Modelleri ve Yapılışları

Bizde sizlerle bu yazımızda geçmişten günümüze nostaljik bir havayla gelen fakat az veya çok evlerimizde yer alan farklı dantel kırlent örneklerini paylaşacağız. Vitrinlerinizi süsleyen dantelin zarif ve özenli görüntüsünü koltuk ve kanepelerinize dantel kırlent modelleri ile taşıyabilirsiniz.

Dantel oda takımlarınızla bir bütün halinde kombinleyebilirsiniz. Dantel kırlent modelleri benim için çok klasik diye düşünmeyin. Farklı model ve renklerde örerek oldukça modern bir şekilde kendi tarzınıza uygun dantel kırlent modelleri örebilirsiniz.

Yine anneler, babaanne ve anneanneler farklı kırlent modelleri ile kızlarınızın çeyizlerine geçmişten gelen bu zarif örneklerden hazırlayabilir ve geleceğe bir hatıra bırakabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar