Kadın ve Moda

Bebek Örgüleri

02.09.2014
Bebek Örgüleri

Bugün bebek örgüleri ile geniş kapsamlı arşiv niteliğinde bir yazı hazırladık sizlere. Bebek örgü modellerine dair birçok görseli bulabilirsiniz bu yazımızda.

Bebeğiniz olacağını öğrendiğiniz andan itibaren hazırlık süreci başlar ve bu hazırlık sürecinin başında da bebek örgüleri yer alır. Bebek örgü örnekleri hiçbir zaman bitmez.

Bebek örgülerinden ilk akla gelen mutlaka örgü bebek patik modelleridir. Tabi cinsiyet bilinmeden önce uniseks örgü bebek patik örnekleri örülür. Daha sonra ise kız bebekler için boncuklu örgü bebek patikleri, kurdeleli örgü bebek patikleri; erkek bebekler için ise daha çok mavi renk ağırlıklı örgü bebek patik örnekleri örülür.

Gelelim bebek örgülerinde bir diğer öncü örgüye. Örgü bebek yelekleri elbette bebekler üşütmesin diye örülen annelerin yanından ayırmayacağı bebek giysisidir. Örgü bebek yelekleribaşlangıçta daha çok rağbet görür. Fakat daha sonra daha zor işlemeli örgü bebek yelekleri gibi örgü bebek yeleklerine geçilir.

Yeleği örülür de hırkası örülmez mi hiç. Her mevsimin ihtiyacı örgü bebek hırkaları, kullanışlı şık görüntüleri ile annelerin örgü listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle de kapüşonlu örgü bebek hırka örnekleri annelerin en çok tercih ettiği örgü bebek hırka modellerinden.

Peki ya bebeğiniz uyursa? Örgü bebek battaniyeleri olmadan olur mu hiç? Örgü bebek battaniye modelleri farklı modelleri ve renkleri ile dikkat çekiyor. Tığ işi örgü bebek battaniye örneklerinin kullanışlı olması da cabası tabi.  Örmeyi yeni öğrenenlerin bile örebileceği kolaylıkta örgü bebek battaniye modelleri.

Kış soğuklarında minik yavrularımızın başını da korumak lazım. Örgü bebek şapka modellerine de o zaman hemen başlamaya ne dersiniz. Bizim tavsiyemiz örmüşken kulaklı örgü bebek berelerinden yana. Kolay örgü bebek berelerinden tercih edip birçok farklı model de örebilirsiniz.

Örgü bebek şapka modellerine bir de takım olarak örgü bebek atkıları örelim ki bebeğimiz soğuk yutmasın değil mi? Kolayından zoruna örgü bebek atkı modelleri de bebek örgüleri listenizde yer almalı. Örgü bebek atkı örnekleri hem aksesuar hem de zorunlu bir ihtiyaç.

Gelelim birazda bebeklerin ihtiyaçtan öte şıklık kısmına örgü bebek etekleri ve örgü bebek pantolon modellerine. Kız bebekler bu konuda çok şanslı çünkü örgü bebek etek modelleri oldukça şıklar. Tamam erkek bebekler için de şık örgü bebek pantolonları var ama kız bebekler yine de daha şanslılar.

Örgü bebek kundakları ise işin ekstrası olsa gerek. Fakat kullanışlı mı kullanışlı. Özellikle uyku saatlerinde örgü bebek kundak modelleri oldukça sıcak bir yardımcı.

Bizden bebek örgü modelleri bu kadar. Eksik kalan bebek örgüleri mutlaka vardır. Bu yüzden eksik kalan kısımlarımızı tamamlarsanız seviniriz. Umarız paylaştığımız bebek örgüleri işinize yarar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gamze dedi ki:

    harika bebek örgülerinize bayıldım benim el işlerinden para kazanan biri olarak benim için iyi bir katalog olmuş

Tüm Hakları Saklıdır.