Kadın ve Moda

Bayan Patik Örnekleri 2015

04.09.2015
Bayan Patik Örnekleri 2015

Bayan patik örnekleri 2015 senesi için renk olarak da model bakımından da diğer senelere göre biraz daha farklı diyebiliriz. Bunun sebebi de çok daha fazla yeni tasarımın ve renk tonunun kullanılması olarak gösterilebilir.

Bayan patik örnekleri 2015 yılı özet bir şekilde yorum yapmak gerekirse, bağcıklı modellerden, kolay yapılacak örneklere, dantellilerden kalın ipli örgü patik modellerine kadar geniş bir tasarım galerisi aşağıda açıklayıcı olacaktır, diyebiliriz.

Başlıklar

2015 Bayan Patik Örnekleri Ne Getirdi?

2015 bayan patik örnekleri için en önemli özelliğin daha yukarıda ve orta ve ön bölümlerinde küçük açıklıkları olan modeller olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında bir başka moda örnekten söz etmek gerekirse, boncuklu patik modellerinin yeninden kendisini sıklıkla gösterdiğini ifade edebiliriz. Şimdi size sitemizdeki diğer konulardan linkler vereceğiz ve ilginizi çekerse bu konulara da göz atmanızı öneririz. Patik örnekleri ve Modelleri Yapılışı bunun dışında diğer konu linkimize de bakmak isterseniz En Güzel Patik Modelleri ayrıca bu konuda diğer konumuz da şudur. Derya Baykal Patik Modelleri

 

Bayan Örgü Patik Örnekleri 2015

Bayan örgü patik örnekleri 2015 senesi açısından renk üzerinden değerlendirildiğinde sıklıkla kullnılan rengin yine pembe olduğunu söyleyebiliriz. Bu renkten başka öne çıkan diğer renk açık mavi oldu, bu sene.

Bayan Patik Örnekleri ve Yapılışı

Bayan patik örnekleri ve yapılışı için hem kolaylarından hem de zorlarından seçmeler yaptık. Bu konuda değerlendirmenin sizin tarafınızdan yapılmasının daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Kalın iplik ya da ince iplikli modeller de yine galerimizin içerisinde yer almaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. melis dedi ki:

    Beyendik

    1. Mavi Menekşe dedi ki:

      teşekkürler melis

Tüm Hakları Saklıdır.