Kadın ve Moda

Balyaj Saç Modelleri

15.12.2015
Balyaj Saç Modelleri

Balyaj saç modelleri her ne kadar çok farklı örneklerden oluşsa da şıklığı yakalamak konusunda sınıfta kalınabiliyor. Bu sebepten, balyajlı saç modelleri için ton farkına ve diğer kriterlerle dikkat etmek gerekir. Kendimize göre bir en iyi listesi yapıp, sayfamızda yer verdik. Bakalım aynı fikirde olabilecek miyiz?

Balyaj saç modelleri özellikle ton seçiminde kendisini göstermektedir. Saçınızın rengine göre yapılacak olan ton ayarında ne çok zıt ne de çok yakın tonlar değil, ortalama bir ahenk gereklidir. Burada ten renginizin de önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Tabi teninize uygun bir saç renginiz yoksa, balyajın da iyi görünmeyeceği söylenebilir. Balyajlı saç resimlerini burada görmektesiniz. Daha da aşağısında, bizim en yakışan balyaj listemiz var. listede özel olarak kısa balyaj saç modelleri, uzun balyaj saç modelleri değil, iyi görünüm öne çıkacak. Bu adımlardan erken, başka içeriklerden örnekler sunacağız. Tıklayıp, detaylı olarak da görebilirsiniz.

Röfleli saçlar Röfle Saç Renkleri

Kızıl kahve renk saçlar Kızıl Kahve Saç Rengi

Fönlü saç Fönlü Saç Modelleri Çeşitleri

Sarı saç Sarı Saç Renkleri

En güzel renk saçlar En Güzel Saç Renkleri

Balyajlı Saç Modelleri

Balyajlı saç modelleri listemiz için bir kaç adet görsel numarası vereceğiz. Bunların diğerlerine göre çok daha etkileyici bir görünüşü olduğunu düşünüyoruz. Koyu balyaj saçlar veya sarı balyaj saçlar olarak düşünmeden, hepsi için görsel değer üzerinden bir liste oluşturacağız. Dokuz numaralı balyajlı saç, bahsettiğimiz gibi, diğerleri ile karşılaştırıldığında, çok daha etkileyici bir havaya sahip durumda. Bir numaralı saç rengi ve tonları için yine listemizdeki bir başka örnek diyebiliriz. Sadeliği yanı sıra şıklığını da üzerinde taşıyan bu model, ötekilere bakıldığında çok daha göz alıcı. On dördüncü sıradaki balyajlı saç modeli, bizim ölçülerimize göre diğerlerinden ayrılıyor ve üçüncü modelimiz oluyor. Bu bizim tarafımızdan yapılan bir sıralamaydı. Sizler de yorum alanında bu tarz bir sıralama yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar