Kadın ve Moda

Bakır Saç Tonları

22.10.2020
Bakır Saç Tonları

Açık ten rengine yakışan bakır saç tonları, farklı renk tonuna sahiptir. Tarçın bakırı, kahve bakırı, turuncu bakırı, kızıl bakırı, sarı bakır gibi özel karışımlar ile elde edeceğiniz farklı renk tonları da mevcuttur. Tabii özellikle açık ten rengine sahip kişilere yakışır ama kızıl kahve gibi tonlarını buğday ten rengine sahip kişilerde de deneyebilir. Her markanın kendine özgü farklı bakır tonları mevcuttur.

2020 Bakır Saç Rengi

Bakır saç rengi ile her ortamda fark edilebileceğinizi söyleyebiliriz. Sizlerde farklı bir stile sahipseniz, size uygun bir bakır tonu ile canlı ve parlak bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ama tabii ki ten renginize göre doğru bakır tonunu belirlemeniz gerekir. Çarpıcı ve dikkat çekici bir güzellik sunan bakır tonları, özellikle kullanan kişilerin vazgeçemeyeceği bir saç rengi olduğunu söyleyebiliriz.

Bakır Saç Rengi 2020

Bakır Saç Rengi Kataloğu

Bakır tonları doğrultusunda sizlerde size en çok yakışan bakır rengini belirleyebilirsiniz. Tabii bakır saç tonları ve renk kataloğu her markaya göre farklılık gösterebilir. Tarçın bakırı, sultan bakırı, İrlanda bakırı, kızıl bakır, sarı bakır, kahve bakırı, bakır kızılı gibi birbirinden özel bakır ve kızıl tonları bulunur. Bakır tonları özellikle açık ten rengine sahip kişilere yakışsa da, buğday ve esmer tenli kişilerde kızılın yoğun olduğu tonları deneyebilir. Örneğin; esmerler, koyu bakır kızıl rengi ile hoş bir görünüm elde edebilirler.

bakır saç rengi kataloğu

bakır saç rengi kataloğu

Beyaz ve açık bir ten rengine sahipseniz, dilediğiniz gibi açık tonlarda bakır ve kızıl karışımlarını deneyebilirsiniz. Özellikle tercih edilen tarçın bakırı renginin de olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bakır ve kızıl karışımına altın yansımalarda hoş bir dokunuş sunar. Bakır saç rengi kataloğu; her ten rengine özel farklı renk tonuna sahiptir. Ten renginize göre, tercih edeceğiniz bir markanın boyasını alabilir ve dilerseniz evinizde boyayabilirsiniz. Saçlarınızın açık tonlarda ise bakır tonuna ulaşmanız kolay olur. Ama koyu saçlara sahipseniz, istediğiniz bakır tonuna birkaç boyama sonrası ulaşabilirsiniz.

Bakır Saç Rengi 2019

Bakır Saç Rengi Numaraları

Her markanın renk kataloğu farklı olduğu için, renk ton ve numaraları da farklılık gösterir. Özellikle düzenli olarak tercih ettiğiniz markanın rengini uygulayabilirsiniz. Birkaç markanın bakır saç tonları ve numaralarını sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde size en uygun olan marka ve bakır tonunu tercih edebilir ve saçlarınızı evinizde boyayabilirsiniz.

[haber id=”45959″]

• L’Oréal Excellence Intense Saç Boyası, 7.43 Tarçın Bakır.
• NEVACOLOR TÜP SAÇ BOYASI, 8.34 açık dore bakır
• Schwarzkopf Pure Color, 7-7 tarçınlı kek saç boyası
• PALETTE DELUXE, 7-77 yoğun parlak bakır
• Garnier Color Naturals, 7-40 Sultan Bakırı Saç Boyası
• Palette Saç Boyası, doğal renkler 8-77 Tarçın Bakır

Bakır Saç Rengi

Yoğun Bakır Saç Rengi

Yoğun bakır saç rengi özellikle açık tenli kişiler çok yakışır. Bakırın altın yansımalarını da içeren yoğun bakır, parlak ve çarpıcı bir güzelliğe sahiptir. Bakır saç tonları, beyaz ten rengine daha da aydın bir görünüm sunar. Cildinize ve genel görünümünüze ışıltı katar. Beyaz ten ile bakırın dokunuşu inanılmaz bir güzelliği sizlere kazandırır. Bu nedenle özellikle açık ten rengine sahip kişilere önerebileceğimiz bir saç rengidir.

Sizlerde yeni bir stil sahibi olmak istiyorsanız deneyebilirsiniz. Tabii kullanım ve bakım açısından biraz zorlu olabilir. Çünkü bakır tonları saçtan çabuk akar ve düzenli bir şekilde boyamanız gerekir. Bu nedenle de yıkarken sıcak su yerine soğuk-ılık su kullanmanızı öneririz. Ayrıca saç bakımları ile sürekli boyadığınız saçlarınızı beslemeli ve yıpranmasını engellemenizi tavsiye ediyoruz. Böylece bakır tonlarına sahip saçlarınız daha çarpıcı bir parlaklığı ile göz kamaştıracaktır.

[haber id=”47835″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.