Kadın ve Moda

Bağcıklı Babet Modelleri Modası

28.04.2016
Bağcıklı Babet Modelleri Modası

Bağcıklı babet modelleri modası takip edilerek seçilen çok sayıda ayakkabı ve konu hakkındaki yorumlarımızı, yazımızda bulabilirsiniz.

Bağcıklı babet modelleri arasında sadece belirli bir stile yer vermek yerine, çeşitli stillerde ayakkabıyı sizlere sunmayı uygun gördük. Abiye modellerden günlük modellere, renk ve ton çeşitliliği olsun istedik. Hem yazlık hem de diğer modeller için farklı bağcıklı babetler için alt tarafta yayınlanmakta olan görselleri inceleyebilirsiniz. Bu modeller için hepsinin aynı şıklıkta olduğu yorumunu yapmak mümkün değil. Bu sebepten, daha şık durduğuna inandığımız babet modelleri için fikirlerimizi söylemek istedik. Örnek vermek gerekirse; altı numarada yer alan ve leopar desenli olan model, estetik ve etkileyici bir stile sahip. Yine aynı şekilde kırmızı renkli olan ve bu modelin solunda duran bağcıklı babet de görünüm olarak gerçekten şıklık saçıyor, denebilir.

Bağcıklı babetler için seçimin oldukça önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bunun sebebi de bu ayakkabıların yakıştığında çok şık yakışmadığında ise gerçekten kötü durması, diyebiliriz. Burada ayak yapısı ile ilgili bir durum söz konusu değil. Ayakkabının stilinden kaynaklanan olumsuzlukların daha fazla olduğunu düşünüyoruz. Bunun yanı sıra, yanlış kıyafet seçimi de aynı şekilde olumsuz bir görüntüyü ortaya çıkarabilmektedir. Mesela; üçüncü sırada olan modelin oldukça güzel olduğunu düşündüğümüzden galerimize aldık. Fakat kot pantolonla beraber kötü bir ikili olduğunu görmekteyiz. Bunlar tabi ki bizim fikirlerimiz ve sizin fikirlerinizden farklı olabilir. Fraklı bir bakış açısı olması için yazmak istedik.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar