Kadın ve Moda

Aslan Başı Saç Kesimi

26.11.2019
Aslan Başı Saç Kesimi

Sadece kadınlar tarafından değil, erkekler tarafından da aslan başı saç kesimi yoğun ilgi görüyor. Bu süreçte binlerce kişiye özel tekniklerle bu saç kesimini kullanma olanağı sağlanıyor. Kaliteli bir çalışma yürüten, başarısıyla adını duyurmayı başarmış olan kuaförlere gidilerek bu saçın yaptırılması gerekiyor. Aksi taktirde, klasik ve tecrübesiz kuaförlerin bünyesinde bu saçtan en güzel görünümün elde edilmesi mümkün olmayacaktır.

2020 Aslan Başı Saç Kesimi

Mutlaka başarılı bir kuaförü tercih etmeli, düzenli olarak bakımını yapmalısınız. Bu sayede saçınızı çok daha uzun bir süre boyunca kullanmaya devam edebilir, özellikle de belirlenen detayları en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Aslan Başı Saç Kime Yakışır?

Saçlarının tel kalınlığı ortalamanın üzerinde olan ve gür saçlara sahip olan kişilerde şekil verme olanağı daha yüksektir. Bunun yanı sıra dalgalı saçları bulunan kişiler tarafından özellikle bu modelin tercih edilmeye başlanması dikkat çekiyor. Sadece günlük kullanım için değil, etkinliklerde ve özel günlerde de tercih edilebilecek kadar elit görünüme sahip olmasından ötürü yoğun ilgi görüyor.

Aslan Başı Saç Kesimi 2020

İlerleyen yıllarda hem kolay bir şekilde yapılabiliyor olması hem de görünüme doğrudan etki eden şık görünümüyle dikkat çekiyor olması nedeniyle ilgi görme oranı artacaktır. Dalgalı, hafif kıvırcık veya orta uzunluktaki saçlarda bu model son derece güzel bir görünüme ulaşılmasını sağlıyor. Özellikle kadınlar tarafından tercih ediliyor gibi durmasına rağmen, erkekler de bu modelle çok daha yakışıklı görünebiliyorlar.

[haber id=”47464″]

Aslan Başı Saç Nasıl Yapılır?

Uç kısımlara yapılan uygulamayla birlikte bu bölümlerin çok daha ön planda olması ve dikkat çekici hale gelmesi sağlanıyor. Aslan başı saçın yapılmasıyla birlikte saçların yoğunluğu ve dolgunlaşması, saçın genel görünümü açısından da büyük bir önem teşkil ediyor. Saç yapınıza ve kafa yapınıza ek olarak, kulak yapınıza uyacak bir model olması, hem erkeklerin hem de kadınların genel olarak bu modelle uzun bir süre boyunca rahat etmesini sağlıyor. Çok fazla bakım gerektirmese dahi, saç kremlerinin kullanımına ve tercih edilecek olan şampuanların türlerine dikkat edilmesi yeterli olacaktır.

2019 Aslan Başı Saç Kesimi

Aslan Başı Saç Uzunluğu Nasıl Olmalı?

Ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan, erkekler ve kadınlar tarafından farklı onlarca model sayesinde ilgi görmeye devam eden aslan başına talep de artıyor. Başarılı kuaförler tarafından özel olarak bu saçın yapılmaya devam ediliyor olmasıyla birlikte, orta ve kısa uzunluklarda kesilen saçlarda çok şık bir görünüm elde edilebiliyor. Her yaş grubundan insan tarafından tercih edilebiliyor olmasının yanı sıra, genç ve orta yaşlı bireylerde elde edilen dolgun saç görünümüyle, kısa saçlarda dahi son derece güzel bir model oluşturulabiliyor.

Aslan Başı Saç Kesimi 2019

Aslan Başı Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Düzenli olarak bakım yapılması gereken modeller arasında aslan başı yer alıyor. Özellikle uç kısımları ve orta bölgeleri sürekli olarak yıpranma riskiyle karşılaştığı için, bu modelin bakımlarının aksatılması durumunda kısa sürede yıpranmalar görünecektir. Dikkat edilmesi gereken durumların başında, kullanılacak olan kremler geliyor.

Paraben içeren şampuanlar veya kremler kullanıldığı taktirde, dipten uca çok ciddi hasarlarla karşılaşılabilir. Sadece kalın telli saçlara sahip olan kişiler tarafından değil, ince ve gür saçlara sahip olan erkek ve kadınlarda da kullanıma uygun bir yapıya sahiptir.

Aslan Başı Saç Kesimi

Parabenli şampuanlar tercih edilmediği taktirde, çok daha uzun süre boyunca yıpranmadan bu modeli kullanmaya devam edebilirsiniz. Sürekli olarak saçlarınızın bakımını ortalama sıcaklıklardaki sularda yapmalı, aşırı sıcaklardan kaçınmalısınız. Bu sayede çok uzun süre boyunca bu saç modeliyle birlikte çok şık bir görünüme sahip olacaksınız.

[haber id=”47836″]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.