Kadın ve Moda

2014 Yılbaşı Abiye Elbise Modelleri

28.11.2013
2014 Yılbaşı Abiye Elbise Modelleri

Günlerin hızla akıp geçti yeni yıl yaklaştı 2014 yılbaşı abiye elbise modelleri ise bayanların şu sıralar oldukça gündeminde.

Yeni yıl partisine katılacak bayanlar elbette ki yeni yılı en şık en göz alıcı kıyafetleriyle karşılamak isteyeceklerdir. Bu yazımızda sizlere sadece birkaç öneri ile birlikte 2014 yılbaşı abiye elbise modelleri konusunda örnekler sunup öneriler vermeye çalıştık.

Yılbaşı partileri daha ağır bir havadansa daha hareketli olmaktadır. Bu yüzden yılbaşı elbise modellerinde önceliğiniz rahatlıktan yana olmalıdır. Fakat bulunduğunuz yere göre de 2014 yılbaşı abiye elbise modellerinden seçebilirsiniz.

Fakat yeni yılın ilk şıklığını 2014 abiye elbise modellerinin en yenisi ve en gözdesiyle girmeye ne dersiniz. Daha önceki 2014 abiye elbise modelleri ile ilgili yazdığımız yazılarla birlikte bu yılbaşı partisi içinde önerilerde bulunduk.

Paylaştığımız resimlerden de dikkat edeceğiniz gibi 2014 yılbaşı abiye elbise modellerinde en çok minilere yer verdik. Daha hareketli bir yılbaşı için daha uygun olabileceğini düşündük.

Tabi kırmızı abiye elbise modellerini de gecenin rengi olarak ağırlıklı olarak tercih etmenizi önerebiliriz. Şimdiden mutlu yılar dileriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. birlur dedi ki:

    yılbaşı abiyeleri şahane ama 1 ay var daha almak için.

Tüm Hakları Saklıdır.