Kadın ve Moda

2014 Düğün Davetiyeleri

18.03.2014
2014 Düğün Davetiyeleri

2014 yılının gelin ve damatları 2014 düğün davetiyelerine göz atmaya ne dersiniz?

Gelinlik, damatlık, aksesuarlar ya da düğün davetiyeleri aslında evlendiğiniz yılın modasını gösterir. Bu yüzden davetiyenin de modası mı olurmuş demeyin. 2014 düğün davetiyesi modelleri de bu yılın gelin ve damatları için klasikleri ve kendine has farklılıkları ile yer alıyor.

2014 düğün davetiye modellerinde ne var bir bakalım. İlk göze çarpan dantel etkisi oluyor. Geçtiğimiz sezonlardan beri kıyafetlerde, ayakkabı ve çantalara görmeye alıştığımız danteller bu yıl 2014 düğün davetiye modellerinde başı çekiyor.2014 dantelli düğün davetiyelerinin yılı diyebiliriz yani.

Düğün davetiyeleri 2014 yılında yine küçük kutulara sıkıştırılmış bir biçimde zarflardan sıyrılmış. Küçük kutulardaki küçük küçük notlar şeklinde veya uzun kutulardan çıkan bir davetiye şeklinde.

Tabi 2014 düğün davetiyesi modellerinde oldukça farklı tasarımlar olduğu gibi klasik düğün davetiyeleri de her zamanki gibi varlığını koruyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. şengül dedi ki:

  harika birbirinden güzel davetiye modelleri beğendim ama hangisini alacağıma karar veremedim.

 2. şadiye dedi ki:

  sizce kır düğününde hangi model uygundur ben karar veremedim de.

 3. şermin dedi ki:

  2014 düğün davetiye modellerinin fiyatını öğrenebilir miyim.

 4. irem dedi ki:

  yakında kuzenim evlenecekmiş ve bu düğün davetiye modelinden birini çok beğenmiş ama kır düğününde hangisi uygun olur bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 5. aysun dedi ki:

  yaz ayının düğün davetiye kartlarını çok beğendim.

Tüm Hakları Saklıdır.