Kadın ve Moda

2014 Deri Tayt Kombin Önerileri

30.11.2013
2014 Deri Tayt Kombin Önerileri

Son yıllarda rahatlığıyla hayatımıza giren tayt modellerinden deri tayt kombinlerine yer verdik bu yazımızda.

Oldukça farklı çeşitte ve renkte aynı zamanda tabi kalitesine göre her fiyatta da bulmak mümkün. Deri tayt modellerini kombinlemek ise daha doğru kombinlemek ise oldukça zordur. Fakat doğru seçimlerle şık ve farklı bir görünüme sahip olunabilir.

Öncelikle deri tayt kombinleri yaparken seçtiğiniz tayt modelinin beden yapınıza uygun olması gerekiyor.  Tayt işte deyip geçmeyin özellikle deri tayt veya pantolon modellerindeki en ufak potluk ne kadar şık ve kaliteli olursa olsun çirkin bir görüntüye sebep olacaktır.

Yine deri tayt kombinleri yaparken giyilen deri tayt modelleri kadar kullanılan ayakkabının da modeli ve uyumu önemlidir.

Geldik üst giyime deri tayt kombinlerinde  son yıllarda çok farklı biçimde kombin edilebiliyor. Paylaştığımız resimlerden de görebileceğiniz gibi oldukça basit bir tişörtle bile deri tayt şıklığını yakalayabilirsiniz.

Yeter ki kendinize yakışanı bulun ve kendi vücut tipinizi tanıyın. Tabi sizlerle paylaştığımız deri tayt modellerinden edinerek kendi kombinizi oluşturmayı da ihmal etmeyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. büşra dedi ki:

  2014 deri tayt kombin öneriniz çok hoşuma gittiğini söylemek ve uygulamak için mağazamıza gelmiş bulunuyorum çünkü çok rahat kullanabileceğim modelleri buldum ve kış soğuklarında benim için önemli deri tayt .

 2. ece dedi ki:

  siyah deri taytler çok hoş ve renkleri varsa alabilirim.

 3. ace dedi ki:

  2014 deri tayt kombin önerilerine katılıyorum bende canım.

 4. sudenur dedi ki:

  2014 deri tayt için giydiğimiz kıyafetin uygun olması şart mı ben değişiklik yapmak isterim.

 5. zeliş dedi ki:

  deri taytlerin fiyatlarını ve markalarını öğrenmek istiyorum.

 6. irem dedi ki:

  bence deri taytla her kıyafetle kombin yapılabilir. kışın çok rarat kullanabileceğimiz taytlar 2014 de görebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.