Kadın ve Moda

2014 Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri

04.09.2013
2014 Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri

Farklı tasarımlarıyla 2014 Christian Louboutin ayakkabı modelleri yeni sezona damga vuracak gibi görünüyor. İşte 2014 Christian Louboutin ayakkabı modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda oldukça moda olan zımba etkisi 2014 Christian Louboutin ayakkabı modellerinde hala etkisini en şık ve en farklı şekilde devam ettiriyor.

2014 ayakkabı modası arasında yer alan ve oldukça zarif bir görüntüye sahip olan transparan ayakkabılar 2014 Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri öncü olacağa benziyor.

2014 ayakkabı modelleri ile yeniden gündeme gelen ve bu sezon oldukça fazla karşımıza çıkacak olan sivri burun ayakkabılar 2014 Christian Louboutin ayakkabı modelleri arasında oldukça şık ve zarif bir şekilde yer alıyor.

Leopar desenler hemen her kıyafette ayakkabıda kullanılsa da 2014 Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri ile en hoş şeklini almış.

Özellikle bilek botlarında oldukça farklı modellere sahip olan 2014 Christian Louboutin Ayakkabı Modellerine bir göz atın pişman olmayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. nurcan dedi ki:

    Christian Louboutin ayakkabı modellerini gerçekten çok seviyorum. kesinlikle çok şık ve kaliteli ayakkabılar

  2. betul dedi ki:

    2014 Christian Louboutin ayakkabı modelleri çok farklı ve çok güzel fiyatları hakkında ve nerden satın alabileceğimiz hakkında bilgi verir misiniz.

  3. nazlı dedi ki:

    2014 Christian Louboutin ayakkabı modası çok hoşmuş. renkler ve tasarım harika

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar