Kadın ve Moda

Zümrüt Yeşili Elbise Modelleri ve Yeni Stiller

17.05.2016
Zümrüt Yeşili Elbise Modelleri ve Yeni Stiller

Zümrüt yeşili elbise modelleri ve yeni stiller konumuz içerisinde çok sayıda model bulunmakta ve bizim bu modellerle ilgili görüşlerimizi içermektedir.

Zümrüt yeşili elbise renk açısından son derece ilgi çekici bir seçim olacaktır. Hem abiye olarak hem de günlük giyimde bu durum değişmeyecektir. Tabi burada zümrüt yeşili elbise modelleri için yapılacak ton seçimi de oldukça önemlidir. Biz aşağıdaki galeri için elbise seçimi yaparken, buna dikkat etmek istedik ve çok şık modelleri belirledik. Bununla da kalmadık ve aralarındaki en iyi üç modeli de belirledik. Sizlere fikir vermesi açısından da önemli olduğunu düşündüğümüzden, sizlerle paylaşmak istedik. Uzun zümrüt yeşili elbise veya kısa zümrüt yeşili elbise gibi ayrıma gitmeden, göze hoş gelen modellerden belirlemek istedik. Bu seçime hemen başlayacağız. Seçimimizden sonra ise sizlere önereceğimiz ve yeşilin değişik tonlarının olduğu elbise modellerini içeren konularımızın başlıkları olacak. Tıklayarak daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sekiz numarada yer alan zümrüt yeşili elbise son derece göz alıcı ve ihtişamlı bir model olarak geldi. Bu yüzden üçlü en iyi elbise modeli seçimimizde, listemize aldığımız örneklerden birisi bu oldu. Diğer bir modele gelecek olursak, bir numaradaki modeli de çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. Bu sırt dekolteli zümrüt yeşili elbise, etkileyici bir tarza sahip. Son olarak da yedi numaralı modeli beğendik ve listeye aldık. Bu model de gerçekten şık duruyor.

Su Yeşil Rengi Elbise Modelleri

Petrol Yeşili Rengi Elbise Modelleri

Yeşil Elbise Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.