Kadın ve Moda

Yuvarlak Yüzler İçin Saç Kesim Modelleri 2014

21.02.2014
Yuvarlak Yüzler İçin Saç Kesim Modelleri 2014

2014 Yuvarlak yüzler için saç kesim modellerine yer verdik bu yazımızda. Saç kesim modellerinde yüz tipinin ne kadar önemli olduğunu göstermek istedik bir kez daha.

Daha önceki birçok yazımızda yüz tipine göre saç şekilleri ile ilgili paylaşımlarda bulunarak sizlere bilgi vermeye çalışmıştık. Çünkü çok severek isteyerek kestirdiğimiz bir saç modeli bizim için tam bir hayal kırıklığı oluyor kimi zaman. Burada kimi zaman kuaförün hatası olsa da bizim de hatalarımız oluyor. Çünkü kendimizi tanımadan yüz tipimize göre değil de anlık karar veriyoruz.

Yuvarlak yüzlü hanımlar saç modelleri konusunda aslında diğer yüz tiplerine göre daha şanslılar ilk olarak bunu söylemek lazım. Doğru kesimlerle kullanamayacakları saç modelleri yok gibi.

Yuvarlak yüzler için saç kesim modelleri 2014 başlıklı yazımızda da yine hatırlatalım. Yuvarlak yüze sahip olan hanımlar mümkünde çene hizasındaki katsız saç modellerinden kaçının. Çünkü yuvarlak yüz saç kesim modelleri dikkat ederseniz genellikle katlı. Yuvarlak yüze sahip olanlar diğer bir deyişle toplu yani tombul bir surata sahiptir. Katsız saç kesim modelleri bunu daha tombul hale getirecektir.

Bu yüzden daha sivri katlı saç modellerini tercih edebilirler.

Gelin galerimize göz atarak yuvarlak yüzler için saç kesim modelleri 2014 yılı modasına göz atalım. O zaman daha rahat göreceksiniz ve kendinize uygun 2014 saç kesimlerinden birini bulacaksınızdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. jale dedi ki:

    vallahi saç kesimleri çok beğendim.

Tüm Hakları Saklıdır.