Kadın ve Moda

Yırtmaçlı Elbise Stilleri

01.07.2016
Yırtmaçlı Elbise Stilleri

Yırtmaçlı elbise stilleri, hem uzun modeller hem de kısa modellerle sizlerle. Yırtmaçlı elbise modelleri için seçmiş olduğumuz çok sayıda örnek, umuyoruz ki sizler tarafından oldukça beğenilecek.

Yırtmaçlı elbise için özel bir şekilde seçilen modeller, hemen alt tarafta yer almakta. Bu modellerin ne kadar şık durduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Ancak herkesin farklı fikirleri olabileceğinin de farkındayız. Bizler de aynı şekilde farklı fikirlere sahibiz ve sizlerle hangi modelleri çok beğendiğimizi paylaşacağız.

Dokuz numaradaki siyah model gerçekten oldukça hoş görünüyor.On altı numara ve on yedi numarada sıralı bulunan iki elbise de gerçekten kendilerini farkettiren ve dikkat çeken modeller. Bu yırtmaçlı elbise modelleri bizlerin en beğendiklerinden oldu. Bu üç elbise bizlerin favorileri ama sizlere iki favori modeli daha paylaşacağız. Bu iki modelden birisi iki numaradaki model. Diğeri ise bir numaradaki beyaz model. Bu iki yırtmaçlı etek de gayet şık. Şimdi bizlerin seçmiş olduğu ve favori olarak gördüğü elbiselerin seçiminden sonra sıra sizlere geldi. Yorum alanımıza, en sevdiklerinizi yazarak, favorilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Favori ve en iyileri belirledikten hemen sonra, galeriden önce diğer konularımızı da sizlere sunmak istedik. Bu konuları çok daha detaylı incelemek ve galeriye göz atmak için konu başlıklarına tıklayabilirsiniz. Yine, sitemizin arama bölümüne de istediğiniz konuyu yazarak, detayları öğrenebilirsiniz. Sitemizde çok sayıda farklı kategori bulunmakta.

Yırtmaçlı Etek Modelleri

Asimetrik Etek Modelleri ve Şıklık

Midi Etek Modelleri Yeni

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar