Kadın ve Moda

Yeşil Elbise Modelleri

20.09.2015

Yeşil elbise modelleri kimi tonlar için son derece gösterişli kimi tonlar için ise hoş olmayan örnekleri ortaya çıkarabilir. Bizim yapmış olduğumuz seçimlerde son moda örnekler ve oldukça şık ve estetik olduğunu düşündüğümüz yeşil elbiseler yer alıyor.

Yeşil elbise modelleri seçimi gerçekten ince bir analize ihtiyaç duyuyor. Stilden ziyade, renklerin tonu önem taşıyor. Bazı tonlar hem kombin için uyum açısından sorun çıkartabiliyor hem de nahoş bir görüntüye zemin hazırlayabiliyor. Galerimiz içerisinde bize göre en güzel ton ve kombin olabilecek olan örnekleri sıralamaya gayret ettik. Bir kaç yazımızdan linkleri paylaştıktan sonra resimlere geçeceğiz. Moda olan ve trend tonlarla ilgili bilgiler ise sayfanın sonunda bulunacak.

Yeşil Elbise Modelleri Trendleri ve Fiyatları

Yeşil elbise modelleri trendleri ve fiyatları hakkında önceliği moda olan tonlara ve stillere veriyoruz. Son sezonlar ve gelecek sezonlarda moda olacak olan yeşil elbise stillerinde genel olarak askılı ve askısında taş olan modeller yer alacak. Bunun dışında etek kısımlarından aşağıya inildikçe hafif bir kabartma ise diğer trend tarzlardan diyebiliriz.

Yeşil elbise fiyatları ile ilgili belirli bir etiket vermek yerine ortalama marka seçimi ve ortalama fiyat üzerinde durmak gerektiğine inanıyoruz. Buna göre; şık modellerinde 60 tl ile 300 tl aralığında olduğu bilgisini verebiliriz. Burada abiye seçimi ile günlük yeşil elbise seçimi arasında da yüksek bir fiyat farkından ziyade, nispeten daha az bir farktan söz edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar