Kadın ve Moda

Yeni Sezon Tulum Modelleri 2013

07.08.2013
Yeni Sezon Tulum Modelleri 2013

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri haline gelen yeni sezon tulum modelleri 2013 yılında da oldukça şık ve rahat görünüyor.

2013 tulum modellerine yer verdiğimiz bu yazımızda birbirinden şık ve rahat tulum modellerini paylaştık. Son birkaç yılın modasında yoğun olarak yer alan ve her geçen gün yerini sağlamlaştıran tulumlar rahatlıkla beraber şık olmasından olsa gerek bir klasik olma yolunda ilerliyor.

Yaz aylarının ortasında sıcaklarda oldukça rahat kullanıma sahip olan 2013 tulum modellerinden bir tane edinerek yazın kalan sıcak günlerine daha ferah bir çare bulabilirsiniz.

Tulumlar bu kadar rağbet görünce yeni sezon tulum modelleri 2013 yılında ünlü firma ve tasarımcıların yarıştığı bir yıl oldu. Fakat bu yarış en çok bayanlara yaradı ve 2013 tulum modelleri oldukça farklı tasarımlarla farklı detaylara sahip oldu.

Hemen her zevke uygun olarak bulunan tulum modelleri üstelik her yaşa da hitap edebiliyor. Tulum modellerinin getirdiği bir diğer kolaylık ise kombinlemenin daha kolay olmasından geçiyor. Üzerine ne giysem gibi bir dert olmuyor.

2014 2014 tulum modellerine baktığımızda yazlık modellerde kısa şortlu tulumlar dikkat çekiyor. Diğer tulum modellerinde ise uzun farklı ve geniş kesimlere yer verilmiş. Özellikle beli lastikli tulum modelleri 2013 yılında revaçta.

Sizlerde bu yaz bitmeden yeni sezon tulum modellerinden birini edinerek bu rahat kıyafetleri kaçırmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar