Kadın ve Moda

Yeni Sezon Kombin Modelleri

05.03.2019
Yeni Sezon Kombin Modelleri

Yeni sezon kombin modelleri renkli, uyumlu ve rahat bir giyim tarzı sevenler için vitrinlerde yerini almış durumda. İlkbahar koleksiyonunda kombinlerin bahar havasını belli eden modellerinin yanı sıra pantolon kesim tarzında paçaların bol olması dikkatlerden kaçmamaktadır. Renkli pantolonların yanı sıra beyaz renkli pantolon ve bluzlarda yeni sezon kombin koleksiyonlarında sizler için satışa sunulmuş durumda. Kendi tarz ve şıklığınızı tamamlayacak beden tipinize en uygun kombin modelleri ile istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.

Doğru Kombin Yapmanın Püf Noktaları

Geçen sezon transparan bluzların tercih edilmeye başlanması yeni sezon kombin modellerinde de artarak ilgi görmeye başlamış gibi görünüyor. Transparan bluzlarınız için uyumlu giyim eşyaları seçmeniz yeni sezonda sizi daha da şık ve alımlı gösterecektir. Bunun yanı sıra renklerin uyumu da kombin yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında.

 Transparan bluzunuz için normal kesim pantolon veya bol paça pantolon tercih etmeniz yeni sezonun modasına uyum sağlayarak sade ama hoş bir giyim tarzına sahip olmanız anlamına gelecektir. Geçen sezon düşük bel pantolonların haddinden çok abartı haline getirilmesi normal bel ve yüksek bel pantolonların tercih edilmesine ve yeni sezonda moda haline gelmesine sebep olmuştur. Yeni sezonda moda olan normal bel ve yüksek bel pantolonlarınızı pek çok farklı gömlek ya da kazak gibi kıyafetler ile kombinleyerek oldukça şık ve havalı bir kombin yapabilirisiniz.

 

Çiçekli kombinler yeni sezonun gözdesi olacağa benziyor. Çizgili desenli seçeceğiniz bir kombin modeli sizi çok daha şık gösterebilir. Sadece desen değil renk tercihinin de uyumlu olması gerekmektedir. Kombin giyim tarzınız gideceğiniz mekâna göre de değişiklik göstermektedir. Gideceğiniz mekânı bilmeniz ve ona göre renk ve tarzda kombin modeli seçmeniz sizi bulunduğunuz ortamda en şık kişi yapacaktır. Çünkü gideceğiniz mekana göre yapılacak kombin seçimi her zaman daha doğru ve güzel bir kombin seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. 

Kombin koleksiyonunda yeni sezon ayakkabı modelleri de kombinin ayrılmaz parçası olarak vitrinlerde yerlerini almış durumda. Yeni sezon kombin modelleri şık ve rahat görünüm ve tarzları ile sizleri beklemektedir. Yeni sezon kombin modellerinin şık ve rahat tarzına uygun ayakkabı seçimleri ile güzel bir uyum yakalayarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Doğru Kombin Yapmanın Püf Noktaları

Doğru Kombin Yapmanın Püf Noktaları

Doğru ve güzel bir kombin yapmanın mutlaka dikkat edilmesi gereken noktaları bulunmaktadır. Bu noktalardan birisi kişinin mutlaka beden tipine uygun bir kombin tercihinde bulunmasıdır. Seçtiğiniz kombin ne kadar şık olursa olsun eğer beden yapınıza uygun olmazsa istediğiniz şıklığı yakalayamayabilirsiniz.

Diğer bir dikkat edilecek noktalardan biride yaptığınız kombinler de renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Ayrıca size yakışacak renkleri kombinleriniz de tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Yapacağınız kombin tercihlerinizin gideceğiniz ortama göre de uygun bir tercih olması da oldukça önemlidir. Doğru kombin yapmanın bir diğer noktası da doğru ayakkabı ve çanta seçimi olacaktır. Kombinleyeceğiniz kıyafetlerinize en uygun model ve renkte tercih edeceğiniz ayakkabı ve çantalar şıklığınıza şıklık katacak. Böylece istediğiniz şık ve modern görüntüyü sağlamış olacaksınız.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.