Kadın ve Moda

Yeni sezon Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

12.03.2019
Yeni sezon Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Erkeklerin ister günlük yaşamında olsun ister iş hayatında olsun değişmeyen tek giyim eşyaları gömleklerdir. Erkek gömlekleri bu sebepten dolayıdır ki her alana hitap eden tarz ve modellere göre üretilirler.

Yeni sezon Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Kimi zaman renkli ve cıvıl cıvıl kimi zaman koyu renk ve ciddi… Model ve renk seçimi tamamen kişiye özgü olan erkek gömlekleri, erkek kıyafetleri listesinin üst sıralarındaki yerini her daim korumaktadır. İş yaşamından günlük hayata kadar gömlekler, erkekler için vazgeçilmezler arasındadır. Eğlenceli bir akşam yemeği ya da resmi bir davette ilk tercihtir.

Erkek gömlek modellerini yeni sezonda kesim tarzı, renkli modelleri ve birbirinden şık duruşları ile sizlere hazırladık ve resim galerimizde beğeninize sunduk.

 

Erkek gömlek modelleri genellikle her zaman görmeye alışık olduğumuz klasik kesime sahiptir. Fakat farklılığı sevenler için dik yakalı ya da çift düğmeli modellerde klasik gömlekler kadar tercih edilmektedir. Standart ve rahat kalıp kesime sahip gömlekler kilolu beylere hitap ederken, dar kalıp kesime sahip gömlekler zayıf beyler tarafından da tercih edilmektedir. 

         

Çizgili erkek gömlek modelleri

Yeni sezonda pastel renkli çizgilerle renklenen gömlekler şıklığınıza şıklık katacak. Dikine çizgili gömleklerde tercih edeceğiniz renklere göre spor şıklık ya da resmi bir şıklık elde edebilirsiniz. Takım elbiselerde daha ince siyah ya da lacivert çizgili modeller kullanabilirsiniz. Sıcak yaz akşamları için ise yeşil, sarı, mavi gibi pastel çizgilerle bezenmiş keten gömlekleri kullanabilirsiniz.

Klasik erkek gömlek modelleri

Resmi ortamlarda kullanabileceğiniz klasik kesim gömlekler genellikle siyah, beyaz ya da mavi tonlarında olacaktır. Koyu renk takım elbiselerde açık renk gömlek, açık renk takım elbiselerde koyu renk gömlek tercih ederek zıt renklerin uyumundan faydalanabilirsiniz.

Yeni sezon Erkek Gömlek Modelleri ve Fiyatları

Spor erkek gömlek modelleri

Genellikle keten, kot gibi kumaşlardan üretilen spor gömlek modelleri bu yılın da vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Farklı renk ve kumaşlarla spor şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Erkek gömlek modellerini birçok alanda rahatça giyebilirsiniz. Çünkü erkek gömlek modelleri spor, klasik, gündelik ve resmi alanlarda giyilebilmesi için tasarlanıp üretilmektedir. Özellikle resmi mekânlarda değişmeyen giyim eşyalarından biridir. Beyaz renkli erkek gömlek modelleri ya da tek renk erkek gömlek modelleri erkeklerin tercihleri arasında ilk sıradadır. Yine çizgili gömleklerde resmi alanlarda tercih edilmektedir.

Kareli erkek gömlek modelleri ve renkli erkek gömlek modelleri gündelik hayatta bolca tercih edilmektedir. Klasik kesim erkek gömlek modelleri ise erkeklerin vazgeçilmezleri arasındadır.

Resmi mekânlarda tercih edilen erkek gömlek modelleri genelde takım elbise ile birlikte giyilmekte ve renk tercihi takım elbise ile uyum sağlamak durumundadır. Klasik kesim erkek gömlek modelleri ve renkli erkek gömlek modellerinin altına isterseniz kumaş pantolonlar ile dilerseniz erkek kot pantolonları ile kombinleyerek şık ve modaya uygun bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz.

Takım elbise ile gömlek kombinleyeceğiniz zaman çizgili erkek gömleğine düz takım elbise, çizgili takım elbiseye ise düz erkek gömlek modelleri seçmeniz gerektiğiniz sakın unutmayın.

 

Erkek gömlek fiyatları sizin şıklık ve kalite tercihinize göre değişiklik göstermektedir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.