Kadın ve Moda

Yeni Örgü Bebek Patik Modelleri

28.09.2014
Yeni Örgü Bebek Patik Modelleri

Yine yeniden birbirinden farklı kolayından zoruna yeni örgü bebek patik modelleri ile karşınızdayız örgü severler.

Ellerinden ipler, şişler veya tığlar düşmeyen hanımlar herhalde örgüye örgü bebek patikleri veya kolay lif örnekleri ile başlamışlardır. Bu yüzdenden de farklı farklı çeşitte modelde örgü bebek patik örneklerine rastlamak mümkün. Her şeyin hazırı alınırken örgü bebek patikleri hemencecik kolay örüldüğü için midir bilinmez bebek müjdesi alan anneler nineler teyzeler hemen ellerine tığ şiş alıp bir örgü bebek patik modelleri ile örgü dünyasına adım atarlar. Örgü yapmanın ne kadar kolay bir şey olduğunu öğrenince de farklı modeller ile genişler.

Biz sizinle en kolay örgü bebek patik modellerinden en zor örgü bebek patiklerine kadar hem bu yazımızda hem de daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık.

Örgü bebek patik modellerinde zevkinize farklı meteryaller kullanabilirsiniz boncuklar, düğmeler, kurdeleler gibi. Kurdeleli örgü bebek patik modelleri veya boncuklu örgü bebek patik örnekleri kız bebekler için tercih edilirken düğmeli örgü bebek patik modelleri ise hem kız hem erkek bebeklere hitap ediyor.

Az laf çok iş diyelim şimdi sizi örgü bebek patik modelleri ile baş başa bırakalım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.