Kadın ve Moda

Uzun Saç Modelleri

09.10.2015
Uzun Saç Modelleri

Uzun saç modelleri ayrıntılı bir şekilde sitemizde yer bulmaktadır. Resim galerimiz içerisindeki örnek modelleri, yüzlerce model arasından eleyerek seçtik.

Uzun saç modelleri içerisinde farklı stiller ve genel olarak çok beğenilen örnekler bir arada sunuldu. Hemen altta yer alan çok sayıda örnek uzun saç, bu nedenle oldukça geniş bir çeşitliliği de beraberinde getiriyor. konu hakkında çok daha uzun ve detaylı bir yorumu, resimlerden sonraya saklıyoruz. Ayrıca favori modellerimizin hangileri olduğunu da yine sayfanın sonunda yazacağız. Şimdi özel olarak seçilen yazılarımızı paylaşacağız. Bunlardan mutlaka göz atmayı istedikleriniz çıkacaktır. Altlarında ise galeri ve değerlendirmemiz olacak.

Uzun Saç Modelleri ve Bakımı

Uzun Permalı Saç Modelleri

En Güzel Saç Modelleri

Uzun Katlı Saç Modelleri

Yeni Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

Bayan Uzun Saç Modelleri

Bayan uzun saç modelleri için yapmış olduğumuz eleme sonucunda üstte görmüş olduğunuz en güzel modelleri seçtiğimize inanıyoruz. Tabi bunların arasında daha fazla estetik bulduğumuz olanları da sizlere açıklamak isteriz. Öncelikle konumuzun profil resmi olarak belirlenmiş model gerçekten oldukça şık duruyor. Bakır ve bal köpüğü rengi arasında olan bu model, uzun saç modelleri için en uygun olanlardan diyebiliriz. Bunun dışında bir örnek daha vermek isteriz. Bu da yine çok beğenmiş olduğumuz örneklerden birisi. üstten 12. sırada olan sarı renkli uzun saç modeli de yine oldukça estetik duruyor. Bu modeller arasında yine çok güzel olan ama diğerlerine bakıldığında daha az güzel bulduğumuz iki modeli de söyleyelim. Sondan bir önceki model bizce saç karakteri açısından netlik taşımıyor ve estetik açıdan da diğerleri kadar hoş değil. ayrıca 6. sıradaki model oldukça güzel fakat fazla abartılı bu nedenle de puan kırdık.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.