Kadın ve Moda

Uzun Abiye Elbise Modelleri 2014

26.10.2013
Uzun Abiye Elbise Modelleri 2014

Bayanlar özel zamanlarda kendilerine yakışan en özel kıyafetlere bürünmek ister. Uzun abiye elbise modelleri de bun için en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Değişen moda akımından elbette en çok göze batan modellerden birisi olan uzun abiye elbise modelleri 2014 yılı değişimlerini en güzel haliyle payını almış.

Abiye elbise modelleri uzunuyla kısasıyla elbette birlikte değerlendirmek gerekirse de biz bu yazımızda 2014 uzun abiye elbise modellerine yer verdik. Hepsi ışıltısıyla duruşuyla göz kamaştırıyor.

Tabi her ne kadar klasik ve bayanların en çok tercih ettiği renk olan siyah uzun abiye elbise modelleri 2014 yılında derin sırt ve yandan bel dekolteleriyle cesur bayanları bekliyor.

Payetli uzun abiye elbise modelleri ise sade bir ışıltıya sahip olmasıyla beraber göz alıyor. Pastel renklerin yanı sıra canlı renklere de yer verilmiş 2014 uzun abiye elbise modellerinde.

Uzun abiye elbise modelleri 2014 yılında da danteller ve uçuşan tüller yine en zarif haliyle kullanılmış. Farklılık arayan bayanlar için ise eteği tüylerle bezenmiş balık etek uzun abiye elbise modellerini çok beğenecektir.

Fakat ufak uyarılarımızı hanımlara yapmadan geçmeyelim. Her şey bir bütün olarak düşünün ve uzun abiye modelleri ile uyumlu tercihler yapmayı unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ezgi dedi ki:

    sherri hill markası galiba değil mi çok güzelmiş tam istediğim gibi siyah bir nişanlık

  2. süheyla dedi ki:

    bu uzun abiye elbise modelleri tam istediğim gibi bu elbiselerin fiyatları ve nasıl ulaşacağım hakkında bilgi verebilir misiniz?

Tüm Hakları Saklıdır.