Kadın ve Moda

Tunus İşi Battaniye Modelleri

10.12.2013
Tunus İşi Battaniye Modelleri

Bu karlı günlerde sarılıp pencerenin önünde karı izlemek isteyeceğiniz Tunus işi battaniye modellerini paylaşıyoruz sizlerle.

Soğuk günler geliyor derken geldi bile şimdilerde şöyle el örgüsü battaniyelere daha bir ihtiyacımız var sanki. İşte size bu günlerde görüntüsüyle bile içinizi ısıtacak Tunus işi battaniyeler.

Basit örülüşleri ve renkli şık görünüşleriyle sizde Tunus işi battaniye örneklerinden birine sahip olmak isteyeceksiniz.

Paylaştığımız Tunus işi battaniye modellerinden de görebileceğiniz gibi şişe benzeyen bir tığ ile elinizdeki artan iplerle bile gayet şık Tunus işi battaniyeler ortaya çıkarabilirsiniz.

İsterseniz bir bütün isterseniz parçalar halinde örüp birleştirerek Tunus işi battaniye modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Renkli Tunus işi battaniye modellerini ister sade koltuklarınızda bir aksesuar gibi kullanabilir isterseniz yatak örtüsü yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. zules dedi ki:

    Cok tatli duruyo bu battaniye modelleri bu orgunun ismi tunus isi oldugunuyeni ogrendim

  2. kevserelti dedi ki:

    tunus işi battaniye modellerinizi çok beğendim bende bebeğime battaniye örüyordum yeni bitti birtanede farklı bir battaniye modelinden öreyim dedim ve sitenizdeki tunus işi battaniye örnekleri ile karşılaştım. Renkli tunus işi battaniye modeli çok hoşuma gitti onu öreceğim. emeğiniz için çok teşekkür ediyorum

Tüm Hakları Saklıdır.