Kadın ve Moda

Tüllü Abiye Elbise Modelleri

29.06.2016
Tüllü Abiye Elbise Modelleri

Tüllü abiye elbise modelleri sizler için sitemizde hem galeri olarak yer alıyor hem de elbiselerle ilgili yorumlarımızla renkleniyor.

Tüllü abiye elbiseler farklı stil ve renk tonlarıyla karşınıza geliyor. Modellerin birbirinden güzel olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu kadar güzel modeli bir araya getirmek için binlerce ürünü elememiz gerekti. Sizin de hak vereceğinizi düşünerek, bu galeriyi hazırladık ama bununla da kalmadık ve aralarında bir seçim daha yaptık. En güzelleri belirlemek için yapmış olduğumuz bu seçimde sizlere editörlerimizin en beğendiklerini sunacağız. Bakalım bizim seçtiklerimizi sizler de beğenecek misiniz.

On yedi numara ile başlayalım. Bu yeşil elbisenin tasarımı ve tonu oldukça güzel. Görünüş olarak uçuşan tüller elbiseye ayrı bir hava katmış. Bu yüzden listemizde bu elbiseye de yer veriyoruz. Dokuz numaradaki kısa model de aynı şekilde oldukça şık ve gösterişli diyebiliriz. Renk konusunda da oldukça iyi bir seçim olabileceğini düşünüyoruz. Gelelim altı numaralı modele. Bu elbise de hem çok güzel duruyor hem de daha farklı bir tasarım için ideal, diye düşünüyoruz. Bu elbiseyi de favori elbiseler arasına alıyoruz. Son olarak da on dört numarada sıralı bulunan elbiseyi çok beğendiğimizi söyleyelim. Bu pembe tüllü abiye elbise kendisini gösterip dikkat çekmeyi de başarıyor. Bizler bu şekilde bir seçim yaparak, bu modelleri belirledik. Sizlerden ricamız, yorum alanında sizlerin de yaptığınız listeyi yayınlamanız ve bizlerle paylaşmanız.

Tüllü Elbise Modelleri

Tül Etek Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar