Kadın ve Moda

Tesettür Gelin Başı

07.10.2015
Tesettür Gelin Başı

Tesettür gelin başı modelleri arasından en şık ve estetik bulduğumuz örnekleri sizlerle buluşturduk ve konu hakkında yorumlarımızı yapmaya çalıştık.

Tesettür gelin başı örnekleri konusunda sizlere oldukça detaylı bir galeri hazırladık. Bu galeri içerisinde en şık bulduklarımız bulunuyor. Galeri bölümü aşağıda ve galerinin hemen ardından da yorumlarımız yer alıyor. Bu arada sizler için seçmiş olduğumuz bazı yazılar da mevcut. Bu yazılardan bir kaç tanesini paylaşıyoruz. Tıkladığınızda içeriği görebilir ve konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tesettürlü Gelin Başı Modelleri

Tesettür Gelinlik

Düğün Davetiyeleri ve Fiyatları

Tesettürlü Kapalı Gelin Başı Modelleri

Tesettürlü kapalı gelin başı modelleri için yukarıda bulunan galerimizdeki örnekleri gördünüz. Bu örnekler arasında son derece şık olan modeller mevcut ama aynı zamanda çok daha değişik örneklere de rastlanıyor. Bize göre ise mümkün olduğunca daha az abartı, çok yerinde bir seçim olacaktır. Çok sıradan ve sade olması da tesettür gelin başı için sönük kalacaktır. Bu sebepten dolayı da hem sade hem şık doğru karar olacaktır. Süslemeler son derece etkili. Modeli ortaya çıkarıyor, diyebiliriz. Çok fazla abartılı süslemeler ise sizin önünüze geçiyor ve tabir yerindeyse “rol çalıyor”. Tavsiyemiz kararında bir seçim yapmanız ve tarzınıza uygun olması.

Bizlere görüşlerinizi aktarmak için yorum bölümümüzden yararlanabilirsiniz. Yorum bölümleri sayfa sonlarında hem konu hem de resim altlarında bulunmaktadır. Sizden sonra gelecek olan ziyaretçilerin de görebileceği ve faydalanabileceği yorumlarınızı bekliyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar