Kadın ve Moda

Tesettür Abiye

01.09.2015
Tesettür Abiye

Tesettür abiye konusunun detaylı şekilde incelenmesi gerektiğini bildiğimiz için konumuzda galerimizin yanı sıra son dönemin moda elbiseleri hakkında da görüşlerimizi aktarmaya gayret edeceğiz.

Tesettür abiye örneklerine geçmeden önce son dönemde öne çıkan modellerin ne olduğu ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Aşağıdaki galerimizde de bulabileceğiniz gibi son dönemde payetli elbiselerin çok daha göz önünde olduğu ifade edilebilir. Daha başka moda elbiselerden öernekler vermek gerekirse genel anlamda renk kombinleri üzerinde durulabilir.Bu renk kombinleri için de rastgele seçilmiş renklerin değil de soğuk rengin yine soğuk renkle, sıcak rengin ise yine sıcak renkle bir araya geldiğinin altını çizmiş olalım.

Uzun Tesettür Abiye

Uzun tesettür abiye modelleri arasında aşağıdaki galeride bizim ilk dikkatimizi çeken dantelli tesettür abiye elbise diyebiliriz. Hafif kabarık etek şeklinde tasarlanmış olan bu elbise modeli gerçekten oldukça dikkat çekici ve şık görünüyor. Tesettür abiye elbise modelleri arasında diğer üzerinde durulması gereken elbisenin fıstık yeşili renkli olduğunu düşünmekteyiz. Tabi bu seçimi kendi kıstaslarımıza göre yaptığımız için sizin farklı modelleri beğenebileceğinizin de farkındayız.

Tesettür Gece Elbisesi

Tesettür gece elbisesi seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu vücut tipinize uygun olup olmadığıdır. Her ne kadar oldukça şık bir model olsa da size uymayacak olan elbise modellerinden uzak durmanız, faydalı olacaktır diye düşünmekteyiz.

Tesettür abiye modelleri isimli konumuzda sizlere gerekli bilgileri vermeye çalıştık ve bunun yanı sıra galerimizle de içeriğimizi desteklemeye çaba gösterdik. Çok daha faydalı ve etkileşim halinde bir site olmamız için yorumlarınız bizler için oldukça önemlidir. Dolayısıyla da sizden resim ya da konu altına görüşlerinizi bırakmanız rica ediyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.